• Bike-o-Noor

  Zdarec,

  tak jsem zase po menším výjezdu promarnil čas teoretizováním u Netu. Zajímaly mne – spíše zaujala mne představa – levné traily. Pročetl jsem zběžně toto:

  https://www.bike-forum.cz/…-delsi-trasy

  https://www.bike-forum.cz/…sty-do-skoly

  https://www.bike-forum.cz/…-kolo-do-30k

  http://vitusbikes.com/…entier-2018/

  Přesto vím prd. Což je asi lepší, než kdybych perlil jak šumák v mattonce. Prostě bych rád opět na příkladech zvěděl, zda je, nikoliv král, ale např. tenhle model – https://www.katmar.cz/…-p-3617.html – nahý. A podobně. Například ty fully v obdobné cenové relaci, že. Takže?

  • novas752  

   Hovadina, nesmysl, blbost.

   Brzdy, vidlice, náboje určené na rekreační cykloturistické použití = pár set km ročně po cyklostezkách, ne nějaké řádění v terénu. A neni tam ani teleskopka. Fully za tu cenu jsou už úplný nesmysl.

   Dobře použitelný trailový hardtail bez zásadních nedostatků na trailové ježdění v pravém slova smyslu se dá sehnat i postavit okolo 30 000, celoodpružený od 40 nebo 45. Funkčně nekompromisní hardtail tak 50+, full tak 90+.

   • Bike-o-Noor  

    Jasné, stručné výstižné. Díky moc.

    Tak nějak jsem tušil něco o vidlici, v označení nábojů nebo brzd nemám sice hokej, ale to jenom proto, že o tom nevím zhola nic.

    P.S.: snad by ale ve Sběrných surovostech, a. s., nabídli nějakou protihodnotu…

    • novas752  

     4 roky starý tesťák = kolo pravděpodobně vyjeté úplně do sraček = při nejbližši servisu za to necháš minimálně dalších 10. Navíc model kterému velmi často praskala zadní stavba a na dnešní dobu dost zastaralý.

     Neuděláš nic, pod to co jsem psal to v néjaké rozumné úrovni prostě nejde.

     • Bike-o-Noor  

      Jj, díky moc.

      Snažím se chytat nějaké znalosti o komponentech. Tady jsem tak nějak přišel k tomu, že jsou tam pevné osy a slušné brzdy…původně. Ale nejsem si jistý, teprve se snažím něco si zapamatovat.

      Fajn, dík.

Nová reakce na zakládající

Pro napsání příspěvku se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.