Trail ráfky 29" pro Scandální HT (OnOne Scandal)

4 nepřečtené
 • MirosPikos

  Zdravím borci. Lámu si hlavu s ráfky na jezdivější HT Trail pro mých cca 90 kg. Nechci moc prasit, na to mám Bandita a EX511. Chci něco pro ježdění kolem komína nebo s dětma. Rám bude OnOne Scandal, vidlice Revelation DebonAir 140(130). Sada GX Eagle. Teleskop. Pláště Kenda Hellkat a Nevegal2 2.4. Jsou lehké a překvapivě netrpí na defekty. Ráfky nejlépe DT Swiss, 32 děr. Lámu si hlavu mezi váhou a šířkou. Musím udělat nějaký kompromis. Šířku v rozmezí i25 – i30. Určitě ne víc, ani míň. Bral bych standardně XM 481. Ale pak mě napadlo vzít nesmrtelnej EX 471. Ale to už mi přišlo moc nesmrtelný pro HT okolo komínu. Takže přišel do výběru ještě XM 421. Mám doma i užší a taky se na tom dá jezdit. Aby to nebylo moc jednoduchý. Lehčí výplety bych vozil výhradně na tomto HT. Ale kdyby to bylo něco odolnějšího a širšího, vozil bych to na případným budoucím 29" EN.

  Anketa: Jaký ráfek vybrat?

  • mirorek2  

   30 vnitřek a nextie nebo LB, 32 děr, zadní zesílený

   • MirosPikos  

    Mirku je to rám za 4300,– nebudu násobit jeho cenu karbonovýma ráfkama :) ikdyz samozřejmě Nextie jsem v ruce měl a jsou to fajnové ráfky.

    • mirorek2  

     ve slevě? :-) vánoce atd., navíc píšeš, že to když tak šoupneš na další bajk :-)))

  • embi  

   Ja bych na HT trail chtel poradnou gumu, takze vnitrek 30 a gumu 2.6"… Dozadu bych volil odolnejsi, EX 511 a dopredu XM 481.

Nová reakce na zakládající

Pro napsání příspěvku se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.