• oxygane

    Ahojte,

    kto ide,prípadne sa pridá na Tour de france 2010?

    Zobrat auto, pripadne aj kola a vyrazit si,

    Čas, trasa, program v rámci dohody, kto by šiel?

    0 0
    • beeker  

      Jako závodně??? :D

      0 0
      • oxygane  

        závodne nie, len tak ist pozrieť tour, prípadne zobrať biky, pojazdit to tam trošku po okolí, tempo, program dohodou

        0 0
    • Smazaný účet  

      Ja hned. Akorat nemam silnicku ani auto.

      0 0
    • tom9  

      Též bych jel :-) jen mít auto

      0 0
    • kuba.kuba1984  

      Čau. Ja bych jel. Silničku nebo bika mam, octavku scouta taky. Myslim ze ja+3 lidi se vpohode vejdou, jediny co nemam je nosič na střechu, ale to by šlo doladit, lyžiny tam jsou. Kde byste chtěli bydlet, kam jet?

      0 0
      • oxygane  

        ahoj,

        no to by sme sa spolu dohodli, prisposobili, nosič by sa tiež dal zohnať, ubytko tam vraj nie je problem, písal som aj chlanovi čo tam bol už viackrát a dá sa v pohode nájsť, v prípadne nutnosti mám nový stan Husky :)Kedy by si mohol ísť a na ako dlho?

        My sme sa priebežne dohodli na tých cca 5 dní, v nedelu vyraziť, štvrtok návrat?

        Máme vlastne vtedy dovolenky , tak preto ten šibeničný termín

        0 0
        • kuba.kuba1984  

          Mno hele ja tam byl minulej rok :). Takže ubytko problem tak trochu je, hlavně kolem časovek. Jinak neděle-čtvrtek fakt ne, to nema absolutne smysl. To zabiješ 3 dny cestou a jet takovej kus na dva dny bika, to je kravina. Minumum je 10 dní, a to pokud nechces delat velky přejezdy třeba mezi Savosjkýma Alpama a Provance. My byli 14 dní a to bylo hoodně na knap.

          0 0
          • oxygane  

            ja mal predstavu hlavne zažiť atmosféru tour, a tak ja by som mohol aj teraz od soboty do dalsieho pondelka , kamaráti neviem, predstava bola pozriet 2–3etapy, zažiť to tam, ideálne zobrat biky pojazdit okolie, dalo by sa aj v sobotu

            0 0
            • McBlacky  

              ono na to nemáš moc čas, protože na místo kudy se pojede se musíš dostat den předem, na přejíždění v průběhu etap zapomeň. A k večeru se musíš už přesouvat na další místo pro další den. V případě že byste chtěli jen koukat na průsmyky, tak to je snad lepší večer zakotvit dole, ráno si přivstat a vydusit to třeba proti směru tratě nahoru na kole.

              0 0
              • oxygane  

                ved to neni problem pozrieť si 2 etapy takýmto štýlom

                0 0
                • McBlacky  

                  budete vlát jak hadr na holi, logistický peklo celý den, abyste si pak během pár minut prohlídli /z dálky většinou/ pár borců, který v tom fofru sotva poznáte.

                  já vám to přeju, ale přijde mi to blbost, sápat se z Prahy stovky kilometrů, pak se 2–3 dny stresovat a honit. Narážet na zákazy, hledat místo na spaní…

                  uvědom si, že v tý lokalitě jsou tisíce lidí a ti všichni se přesouvají. Byl jsi někdy v ČR ve městě když probíhal velký festival – na Rock For People, nebo tak? Abys měl představu, jak to probíhá, že taky můžeš prosedět hodiny v autě v zácpě atd.

                  0 0
                  • kuba.kuba1984  

                    Hele presne tuhle zkusenost potvrzuju… Nakonec jsme se byli podivat jen na dva etapy, z toho jedna byla časovka kolem Annecy, protoze ty presuny by nam zabily vsechen cas…

                    0 0
        • karliner  

          Nechci kazit vaše nadšení a zpochybňovat informace od kamaráda, ale pro srovnaní sem šoupnu svoje reálné zkušenosti. Jedeme letos na týden do Pyrenejí (etapy na Tourmalet), ubytování (pod střechou – hotel, pension atd.) v oblasti Tourmaletu – údolí St. Marie de Campan + údolí Argéles-Gazost jsme se snažili rezerovat od prosince – totálně bez šance, pomohla nám neuvěřitelná náhoda a bydlíme v La Mongie. Rezervace v hotelích a pensionech v této lokalitě byly i na rok 2012 (ačkoliv nikdo neví, jestli tudy Tour vůbec povede a kdy…). V Alpách u zajímavých horských etap to samé.

          Spát ve škarpě ve spacáku se dá určitě všude, kde je trochu místa.

          Nepočítej s nějakou možností jezdit autem v den etapy poblíž trasy a horských stoupání ani den předem…

          0 0
          • kuba.kuba1984  

            přesně tak… sorry, kluci, to tohodle nejde, to nema smysl…

            0 0
            • oxygane  

              ok v pohode, ja mal predstavu zaziť atmosferu , ty si chceš zajazdit na dlhsiu dobu, kamosi maju menej casu, ja by som mal aj od soboty do dalsieho pondelka,

              0 0
              • kuba.kuba1984  

                Okis okis, presne, ja bych uz tam tak 10 dní… projizdet si casti etap po nich je parada… Jinak atmosfera – celkem sileny mraky lidi, par panickejch zachvata z toho davu, a parada je, kdyz jeden par hodin pred pelotonem, jak te povzbujou taky :D

                0 0
      • tarantula222  

        Tiez by som isiel a kludne aj na 14 dni. No nemam auto a hlavne nemam s kym. Ak by si chcel mozme sa na niecom dohodnut, rad vyplnim jedno miesto v aute ;-) Prespat mozme pri najhorsiom v stane.

        0 0
        • kuba.kuba1984  

          napiš mi maila, muzem zajit na pivo a nejak se domluvit… ja prave taky nemam s kym tento rok…

          0 0
          • tarantula222  

            …tvoj mail som nikde nenasiel tak napis ked tak mne tarantula222@seznam.cz a na niecom sa dohodneme. Len neviem jak s piveckom Rumburk a Pardubice su od seba trocha daleko :-D

            Chcem hlavne dopriat svojej silnicke aj ineho asfaltu nez je ten cesky takze ked budem len na jednej etape vobec ma to trapit nebude :-)

            0 0
    • oxygane  

      diky vsetkym, aspon som nastartoval to že sa každý vyjadrí anapíše svoju predstavu :)

      ako hovorím ja možem ist teraz od soboty do dalsieho pondelka večer byť doma, potom ked tak koniec jula by sa dalo, cize mi nevadi i tych 10 dni tam byt a hej to je presne ono ist tam vopred pockat si na par cyklistov , zakempovat to tam a potom ked to sialenstvo opadne si ist zajazdit etapy,pripadne cast etapy, mozno i viac, hlavne to zazit a tie zácpy a nevludne pocasie k tomu patria

      0 0
      • kuba.kuba1984  

        Heh, no ono se to jinak piše z kanclu od kompu a jinak když ti pak vkuse chčije že ani neuschneš, nemas kdy rozložit dres… :)

        0 0
        • oxygane  

          no ved jasne, som pripraveny aj na to, ako vravim od soboty do pondelka mozem ist, to je 10 dni to by sa dalo nie?

          stan oberiem, na programe by sme sa dohodli, tým pádom moji kamoši odpadajú ak by šiel – tarantula

          0 0
          • tarantula222  

            Jako tak, isiel by som na 100% staci sa dohodnut kedy by sa slo. Sobota sa mi zda ze je to az velmi na rychlo ale ani v tom by nebol problem. Nastastie v praci nepotrebujem zaskok, teda staci nahlasit ze ma cca 14 dni neuvidia a je to.

            0 0
            • oxygane  

              ako ja v sobotu pracujem ale aby sme tam boli teda dlhšie nie je problem, zamenim si sobotu a odrobim potom, no narychlo, ak by sa šlo len by som si potreboval dat bike pred tym na prehliadku, dokupit par drobnosti a zbaleny som hned :)ako hovorím prisposobím sa, skorej tí kamoši chceli ísť len na 4–5 dni čo mne sa zdalo málo ale skusil som to sem napísať, teraz viem že na tých 10 dní môžemem ísť ako vraví Kuba

              0 0
            • Bubis  

              My jedeme na silničkách z Brna v neděli na 8etapu a potom zpět

              0 0
          • Smazaný účet  

            sakra to je hodně velkej last-minute. Ktere etapy by jste tak chteli videt?

            0 0
            • oxygane  

              to je jedno, halvne je sa tam zucastnit, prečo?máte v pláne tam ísť?

              0 0
              • Smazaný účet  

                napis mi treba na mejl nejaky podrobnosti.. uz jsem psal na ten co tady dal tarantula222. pokud by byla možnost tak bych se možná i přidal.

                0 0
    • oxygane  

      No vidíte a už nás sú 4 :) len sa treba dohodnúť ako ak by kubo šiel + vy 2 ak by sme sa dohodli a teda na tych 9–10 dni som za, no problem, potrebujem to len vediet do soboty rána na servis biku a rýchly nákup nutností a mozem ist, na kuba nema nik mail, kontakt?

      0 0
    • oxygane  

      Ok,

      ja odchádzam v Nedelu,prípadne v pondelok skoro ráno

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.