Tour de France 2010 - on-line...kde?

20 nepřečtených
  • 37jsustr

    Tour de France 2010 – on-line…nevíte kde? Chtěl jsme se kouknout eurosport ani ČT4 sport nemám…díky moc.

    0 0
    • Feďa  

      Koukám se tady:

      http://atdhe.net/…ur-de-france

      0 0
    • Fuzzy666  

      tady vyberes sport a pak nektery odkaz

      http://www.fromsport.com/

      0 0
    • Thidney  

      /…teaser.shtml

      Eurosport za čtyři eura na měsíc a nemusíš se každý den stresovat s hledáním nepadajících linků, mizernou kvalitou obrazu a Bakyho dostaneš jako bonus .)

      0 0
      • kochese  

        Taky o tom uvazuju, ale jak probiha to placeni – jde to nekam do Cr, nebo jak se to plati. Dik

        0 0
    • marvan_vojta  

      www.cyclingfans.com , vždycky tam najdeš několik odkazů a vždy jedou a to nejen Tour, ale prakticky všechny větší závody.

      0 0
    • ememem  

      toto – woodward.b 4.6.2011 8:53 je pomerne zaujimava informacia ak je to pravda. ze by skoncila fotbalova sezona alebo sa aspon u vas blyska na lepsie casy?

      0 0
      • Pebe  

        už to psali i v Mladé Frontě, že na ČT4 budou přenosy, tohle je super informace…

        0 0
        • ememem  

          pre mna je to super ze ct4 u nas neni kdezto ct1,2 hej a nemusim pocuvat toho dilina na eurosporte.

          0 0
        • Hroch obojzhivelnyj  

          Nepsali jestli pujde i na CT4 online?

          0 0
          • Pebe  

            píšou že ano

            "Dobrý den,

            omlouvám se za opožděnou odpověď, byl jsem do včerejška mimo Prahu.

            Tour de France budeme letos vůbec poprvé vysílat kompletní v přímých přenosech. Některé etapy (ty nejtěžší horské) úplně celé, ostatní většinou v rozmezí 3–4 hodin (obvykle v čase 14:00 až 17:30). Jsem dohodnutý na spolupráci s velmi zajímavými jmény naší silniční cyklistiky, jako jsou pánové Padrnos, Konečný, Andrle, Raboň nebo Tesař.

            Tomáš Jílek, redaktor/komentátor RS ČT"

            0 0
            • Hroch obojzhivelnyj  

              JJ, prime prenosy ano, jen jesli Tour budou taky streamovat, nemame v praci TV a nenapada me zadny zduvodneni k cemu bych ji tak nutne potreboval pouzivat :)

              0 0
              • blaf  

                CT4 online neni ne?

                0 0
              • karliner  

                Zdůvodnění je jednoduché – potřebuju se dívat na Tour de France…

                To musí každej pochopit.

                0 0
              • Thidney  

                CO treba koupit usb dvb-t tuner? to pořídíš za pět stovek a tvař se, že je to externí dekompilátor datových toků :)

                0 0
            • PjSky  

              ckej ale to bude TF 2011, ne? :)

              0 0
      • Fuglsang  

        Nemůžu si pomoct, ale já chci Bakyho :-( Před 1/2 rokem jsem se přestěhoval a od tý doby nemám Eurosport. Silniční cyklistika jako taková mi nechybí, to si najdu různý streamy a koukám na netu. Ale to co postrádám jsou právě Bakyho hlášky a vůbec jeho hlas. Jasně, Jílek identifikuje jezdce správně hned na poprvý, bude správně vyslovovat názvy týmů atd. ale bude to prostě nuda.. nebudou žádný watty, Petřínský rozhledny, Radijošejky, poznámečky.. já bych hlasoval pro to, aby na čtyrce komentoval Bakalář i Jílek – Baky by vykládal tu omáčku, když by se nic nedělo a Jílek by to převzal v klíčových momentech etap..

        0 0
        • pepek  

          Ještě loni bych to napsal uplně stejně, ale letos na Giru už to Baky nezvládal mentálně. Když už aji já poznám, že se Baky mýlí, tak to je konec. Jinak souhlas, kompakty + watty, vteřinečky, komerční přestávečky, udělám si poznámečku…to bude chybět. Snad by to mohl ten Jílek převzít a taky stavět dvě, nebo tři Petřínské rozhledny na konci václaváku.

          0 0
          • daymaker  

            bohužel souhlas… i když je občas roztomilý, tak jsem ho musel včera při Dauphine přepnout do angličtiny… :-)

            0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.