• Zilbike

  Fšemčau. Kámoš koupil Giant Anthem 3 2014 v základu s RS Monarch R. Když jsem se na tom projel, tak při přejezdu obrubníku (10cm) se zadek rozhoupal a vůbec to netlumilo kmity. Zkoušel jsem laborovat s tlakem i s reboundem a je to čím dál stejný. Jiný nastavení to nemá, takže i šlapáním se to rozvlní. Je to normální nebo je něco blbě, příp co??. Díkfšem

  0 0
  • embi  

   Je čas na servis:)

   0 0
  • tykym  

   Ahoj, vím, že na radu je v tomto případě již pozdě, ale kdyby sem ještě někdo zavítal s podobným dotazem, tak by to mohlo pomoci. Takže když tlumič netlumí ani po otočení kolečka na želvu, možnou příčinou by mohl být únik vzduchu z dolní komory tlumiče – dole na kluzáku je šroubovací čepička a pod ní ventilek. Nejprve bude potřeba tlumič demontovat aby se k ventilku dalo dostat. Je třeba mít pumpu na tlumiče a adaptér pro dofouknutí dolní komory na 250 PSI u tlumiče RS Monarch R.

   Toto je jen dočasné řešení a lze očekávat další únik vzduchu vlivem netěsnosti IFP. Kdo je šikovný, tak dle manuálu od RS je možno přetěsnit si sám.

   0 0
   • novas752  

    Tady dočasný řešení neni nejlepší nápad, problémů tam může být více a smrdí to možným zničením tlumiče když se na tom bude nadále jezdit. Jediným správným je komplet repase.

    0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.