• well

Tak mám už druhý problém se vzduchovým Foxem a asi nebude trvat dlouho a koupím něco s pružinou. Jenže není moc z čeho vybírat. Zatím mám kandidáty dva: Fox Vanilla R 200mm a X-Fusion Vector PVA 200mm. Co bude lepší volba, chci to dát na enduro. Díky za názor.

• cabbage  

muzes trochu rozepsat ty problemy?

• Pebe  

Ještě Manitou Metel nebo Swinger Coil

• rich  

co znamena, ze sa dostal vzduch do negativnej komory? ja mam druhy bike s FOX-om a ten isty problem – unik vzduchu. Ram som kupoval v UK, preto som tam poslal tlmic, kedze mam platnu zaruku – vraj boli skrabance vo vnutri na tele „piestu“ a na to sa zaruka nevztahuje…ne­dokazal som argumentovat. Zatial to funguje a dufam, ze sa zase nepos*** tesnenia.Ono ak to raz opravia po x-km uz to funguje :-)) Taktiez som sa pohraval s myslienkou vymeny za pruzinu, ale asi 5th element.

• hanz  

hmm..a kdo ti pak zase ten pátej element bude servisovat…leda bys ho vzal přes poláky a měl to do Zakopeneho kousek

• rich  

pruzinovy by snad mohol byt „bezudrzbovy“ :-)

• hanz  

jasně........­........:-)))))))))))))­)))))))

• well  

Budeš mít problém na to cokoliv sehnat(třeba jinou pružinu atd.) Já nakonec vzal ten X-fusion, vzducháč nechám na delší vyjížďky.

• rich  

potom co uz som poslal cely tlmic do UK a bol spat za 7dni a v CR to odhadovali na 2–3tyzdne, nemam az taku averziu k servisu mimo CR. ale zatial FOX od opravy funguje a nic nemenim.

• well  

Přidávám odkazy Xusion: ul:www.koloshop.cz/index.php?… Vanilla R: http://www.koloshop.cz/index.php?…

• Homer  

Ja bych se priklanel k te vanille. Hlavne proto, ze x-fusion vubec neznam :) Ale byt tebou bych si urcite nejdrive zjistil dostupnost jednotlivych tlumicu v tom rozmeru, co potrebujes. Abys nebyl po narocnem a dlouhem vyberu prekvapen, ze ti ho dovezou za ctvrt roku :)

• well  

Já doufal, že se ozve někdo s RB, protože tam dávají x-fusinony. Asi to zatím nikdo na kole nemá.

Nová reakce na zakládající

Pro napsání příspěvku se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.