• Delkim

    Tour de France bude bez Wigginse, stále má zdravotní potíže

    http://sport.aktualne.centrum.cz/…025900fea04/

    0 0
    • Lister  

      Díky bohu.

      A kdyby byla i loni, tak mohla být tenkrát Tour ještě zajímavější

      0 0
      • šimlos  

        Však on bude černomodrý vláček nudit i bez Wigga.Možná i víc :)

        0 0
    • HarryTP  

      Hozená rukavice pro československý kluky

      0 0
      • Delkim  

        myslíš konkrétně nějaké místní borce z BF? :)))))

        0 0
      • marco  

        Štyby taky mimo hru

        0 0
        • ememem1  

          vyzera ze aj bez velitsa, volakde som cital ze ani RK neni isty.

          0 0
          • Thidney  

            RK to psal na svým webu, ale podle dánů to je takhle –

            According to a Danish newspaper it seems 5 guys are fighting for the last 2 spots: M?rk?v, Noval, Paulinho, Tosatto and Benatti.

            The 7 who seem to have cashed in their tickets are: Bertie, Jesus, Nicki, Roche, Rogers, Kreuziger, and CAS

            Benatti někde řekl, že pojede takže jim chybí ještě jeden borec na roviny IMHO Morokov

            0 0
    • robb  

      Nevíte jetli už je A.Ballan v pohodě? Nebo se tuhle sezónu už na závodech vůbec neobjeví?

      0 0
    • HarryTP  

      Jako neni jistej start Kreuz a Sagana?Proč se ted vůbec nic nejezdí ještě minulej tejden byl nakej závod skoro každej den a ted už dlouho nic.Jede se ještě neco před Tour?

      0 0
      • Biker jak Pes  

        Okolo Švýcarska a dneska začalo Dauphiné Libere, poslední generálky před Tour, kde si to většinou rozdávají ti, co ladí na Tour s těma, kteří ještě mají formu z Gira. :)

        0 0
        • Hornet  

          JJ, do stredy su zaznamy (vecer) na Eurosporte a potom aj priame prenosy.

          0 0
          • kam  

            Letos to urve Froom.

            0 0
            • Kysky  

              taky si myslím

              0 0
              • robb  

                Mám dotaz pro ty co silniční cyklistiku často sledují. Kde byl Froome celý ty roky před Vueltou 2011, já si nemůžu vzpomenou, že bych před tim o něm kdy vůbec něco slyšel.

                0 0
                • Avail  

                  prý griloval v Keni a trénoval s Abebe Bikilou vytrvalost, jinak bohužel nepomůžu :/

                  0 0
                • Biker jak Pes  

                  Cyklistiku se snažím sledovat jak to jen jde, ale popravdě nevím, kde se vzal. Ale to tak je s více cyklisty, kteří se vynoří odnikud, viz. letos Betancour nebo loni na TdF Rolland.

                  0 0
                  • Thidney  

                    to to dost šidíš :-) protože to jsou jiný případy

                    Betancur – vítěz Baby Gira, je mu 23, 2 roky jezdil jezdil za aqua a sapone

                    Rolland byl na Tour předloni 10, je mu 26 a PCT a PT nejsou tak na očích .)

                    Když nevíš tak – http://www.procyclingstats.com/index.php

                    0 0
                    • Biker jak Pes  

                      No, přiznám se, že sleduji pouze velké závody. Na to ostatní není čas. Ale co tak pozoruji, tak nejvíc cyklistiku sledují právě hobíci, co skoro nezávodí. Zatímco lidi, co závodí běžně to nesledují skoro vůbec. :)

                      A ještě abych sledoval nějaké statistiky nebo Baby Giro a pamatoval si, kdo všechno byl v Top Ten na TdF… to vůbec. Už ani nevím, kdo vyhrál loni velké Giro. :D

                      0 0
                      • Thidney  

                        taky držím Karlinerovu taktiku a žádný hnojáky nesleduju, ale dvanáct let strávenejch v novinách už z krve nedostanu, takže pokud mě něco/někdo zaujme tak si nějaký info dohledám a občas i pamatuju. Myslím že Blacky toho nazávodí docela dost a do jeho přehledu mám sakra daleko.

                        Popravdě se čtyřma dětma a nemocnou ženou mi toho moc jinýho z kola momentálně nezbývá :-)

                        0 0
                        • karliner  

                          Kandidát na Hnoják roku 2013 je podle mého jednoznačně „Tour of Azebajdian“.

                          0 0
                          • McBlacky  

                            ten závod jsem taky nepochopil :)

                            Asi se snaží emulovat model nasypeme randál a uvidíme – jen ten marketing co musel stát.

                            Vzorem jistě Omán a Katar kde máš placený nejlepší 5star resorty, best catering, letenky first class. Když to srovnáš s formulí 1 nebo podobnýma low cost zvěřema ve Francii :) tak je jasný, že jezdci se rádi projedou někde kde je o ně královsky postaráno.

                            0 0
                        • Biker jak Pes  

                          Tak zrovna Blacky je výjimka. Ale v mém okolí je to přesně naopak. :) Prostě závodníci trénují a závodí, tak není čas sledovat závody. Já mám jakž takž jakýsi přehled jenom díky BF, kde se dozvím hodně zajímavých informací. :)

                          0 0
                      • karliner  

                        Počkej, abychom si rozuměli, té své turistice říkáš „závodění“? :-)

                        0 0
                        • Biker jak Pes  

                          Ano, taťko. Jsou to akce pojmenované závody, vítěz bere ceny, někdy i prachy. Jak bys to nazval ty? :)

                          0 0
                          • karliner  

                            Mno, řeč nebyla o definici „závodu“…

                            0 0
                            • Biker jak Pes  

                              Popsal jsem ti mé „závodění“. ;)

                              Tak mi to vysvětli teda, co je podle tebe to správné „závodění“. :)

                              0 0
                    • Hroch obojzhivelnyj  

                      Hmm ten link neznam, az zas budu neco hledat.

                      0 0
                      • Thidney  

                        az budes hledat aktualni vysledky, tak zacinej tady. Zatímco všude maj tak top 5 – 10 tak tady 20–30 někdy i všechny. Včetně poznámky před jakou dobou aktualizovali výsledky naposledy.

                        0 0
              • ememem1  

                tak pravda, ale pockame tak do decembra…

                0 0
    • Medunka  

      OT, TdF aktuálně na ČT sport

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.