• krewski

    Zvažuji koupi nestandardně osazeného GT Force 1.0 (2009).

    Onen nestandard spočívá ve vidlici. Ta je proti standardnímu FLOAT 32R QR nahrazena TALASem 32RL QR. Až potud by bylo vše v pořádku, snížení se občas může hodit. Všiml jsem si však, že ten TALAS má regulaci zdvihu formou kolečka s páčkou, tak jako na modelu 2008, a ne formou „ozubeného“ kolečka jako u modelu 2009. Pevná osa se ale montovat začala až do modelů 2009.

    Setkali jste se někdo s takovým atypem? Nemůže nastat problém s nahradními díly?

    Předem dík za názory…

    0 0
    • kubad  

      kde vidíš problém? zaleží jaký modelový rok vidlice tam je

      na kole 2009 klidně může být 2008 vidle.

      Ale jinak ti nevím jak to s tím kolečkem myslíš, pokud vím všechny modely mají pačku se zobáčkem, jen se trochu měnil její tvar, já mám teda Talase 2010 a kamoš 2008

      0 0
    • krewski  

      http://www.thaiprobike.com/…ard/show.php?…

      tak na tomhle odkazu jsem nalezl GT Force 1.0 s pravděpodobně tou samou vidlicí. Líší se i velikostí předního kotouče, zcela evidentně jde o 160mm XT kotouč 2008, oproti standardnímu 180 XT 2009.

      Nevíte jak to je s náhraníma dílama na FOX v česku? Dá se při případné poruše nahradit levá „patrona“ TALASe 2008 za novou 2009 případně 2010?

      0 0
      • kafac  

        Náhradní díly

        Vyměnit se dá, já to tak mám…

        0 0
        • Sobi  

          Ale hlavně si to tam nenech dělat!!! Servis naprostá hrůza!!!

          0 0
          • kafac  

            Proc? ja ho tam mel pred mesicem a naprosta spokojenost, TALAS me vymenili zdarma na zaruku aniz by to bylo treba, rychle jednani…

            0 0
            • krewski  

              díky za info, půjdu teda do něj

              0 0
          • Sobi  

            jedna vidlice čekání 2 měsíce

            druhá vidlice čekání přes měsíc, dodána suchá ( bez oleje )

            třetí měněná za jinou ( reklamace ) dána jiná, nefunkční

            ptal jsem se na ně a všude mi to potvrdili. Dlouhý čekání a pak si to stejně ještě musíš dodělat doma sám…

            vím o dalších třech vidlicích co se od nich vrátili nějak „nedodělané“ teď cokoliv potřebuji dávám do Bikelive a spokojenost. Jen Talase nechám poladit u Milana

            0 0
            • kafac  

              Ja to mel zpatky behem tydne vcetne posty…

              0 0
    • krewski  

      Hehe, tak záhada vyřešena.

      Jde o ryzí vidlici FOX TALAS 32 RL 140 2008.

      Bez pevné osy.

      Prodejce – Aspire mystifuckoval.

      Navic byla listicka taka jakasi olezla, podrena…

      0 0
Téma bylo zamknuto, nelze přidávat další reakce