Setkání B-F Vysočina Duben 2008

104 nepřečtených
  • juli

    Jelikož jsem včera podepsal smlouvu o pronájmu základny, vkládám sem po dvou měsících příspěvek s aktuálními informacemi. Původní příspěvek: www.bike-forum.cz/…4/forum.html#…

    Místo setkání: Hájenka Černé lesy u Brtnice. GPS Loc: 49°17'46,855"N, 15°42'21,359"E Přímo ke vchodu. Termín: 18.4. – 20.4.2008 Při­jíždívší vlastními vozy parkují přímo u základny, je-li někdo příznivcem železnice, bude zabezpečen svoz z nádraží ČD Jihlava.

    Bohužel se s novým rokem ceny malinko změnily v neprospěch uživatele, tady jsou aktuální: 70,–Kč os/noc, 1KW el. energie 7,–Kč. Elektřina se mimo osvětlení užívá víceméně jen k ohřevu užitkové vody, ev. ohřevu stravy.

    Lokalita je vhodná téměř pro všechny druhy cyklistiky (žiletkáři ocení mizivý provoz na silnicích). DH lokality nemám zmapované. Plánuju (vzhledem k úplňku) noční biking Rokštejn – sjezdovka Jalovec – hájenka. 19.4. je možná účast na bikové štafetě „Okolo zudova vrchu“, 4×10km muži, 3×10km ženy a junioři. Po celou dobu setkání jsem zabezpečil hlídání a zábavu o nebikující ratolesti. Děti tedy nemusí být překážkou účasti. K dispozici bude lehké servisní zázemí, trenažéry a válce. Večer posedíme u roztopených kachláků s trochou pěnivého, pohovoříme, nebo se podíváme (pokud někdo doveze) na nějaká zajímavá biková videa.

    Zvážil jsem společné stravování: Snídaně – klasika (čaj, pečivo, máslo, džemy, müsli,jogurty. Obědy (mohou se podle potřeby posunout na post večeře) Pátek: polévka, hověží guláš Sobota: polévka, kuře se čtyřiceti stroužky česneku – specialita Neděle: polévka, kebab/ovocné knedlíky s tvarohem Večeře (nebo traťovka místo oběda) Pečivo, salámy, sýry, ovoce, čaj. S jídlem počítám se všemi na betón přihlášenými. Pokud by si někdo chtěl připravovat stravu idividuálně (tato možnost je vč.vaření), tak mi to prosím oznamte předem.

    0 0
    • Lasky  

      Ahoj. Jsem sice na foru nováček, ale chuť do ježdění mám. 16.-18.4. Jsem na konferenci u Žďáru, což je nedlaeko, takže vezmu kolo a po skončení konference bych se přesunul na setkání… Doufám, že to klapne. L(.)

      0 0
    • fík  

      zatím jsme 2 ks

      0 0
    • qwerty  

      Zvážím, ale nevím, jestli dám vědět včas – kdoví, co bude v dubnu. Ale líbí se mi to, dávám tomu slušné 51 procento.

      0 0
    • Karlos009  

      Je to ještě trochu daleko, tak dlouho dopředu já neplánuju, ale předběžně jedu. Vzal bych i přítelkyni, budou tam nějaké dámy?

      0 0
      • Péca  

        Ja bych ji mozna vzal taky, tak by aspon mely partu… Jezdi ta tvoje?

        0 0
        • Karlos009  

          Jezdí poměrně dost, na ženskou, ale na pohodu. Žádná závodnice. :-)

          0 0
      • juli  

        Jj. Bude ta Fikova polovicka a predpokladam i Raraskova. Navic budou i nejake solistky.

        0 0
        • rarášek1  

          Raráškova velitelka nejede. Zato tam bude malý Rarášek, jezdící v juniorech ČP. ;-)

          0 0
          • juli  

            Adeptka na bednu na Zudove vrchu zklamala? Alespon, ze bude koncert mladych nadeji

            0 0
    • Lad  

      Jak už sem psal kdysi…rád se zúčastním vyjížděk,nocleh budu řešit své pomocí na své chalupě. Tak jen ať do toho neskočí něco neplánovaného a počítejte se mnou=)

      0 0
    • Péca  

      Zdarec, zni to vic nez lakave :)Pokud do toho nevleze nic neocekavaneho, tak pojedu moc rad :)

      0 0
    • Lišák  

      Chtěl bych se zeptat, jestli pojedou i nějací „vozíčkáři“, Akce to bude určitě parádní jen nevím, jestli bychom tam s půlročním miminem nepřekáželi…

      0 0
      • juli  

        Dozajista nepřekazeli. Treba se pridaji dalsi s vozicky :)

        0 0
        • Lišák  

          Tak jo, uvidíme ;-)

          0 0
        • Lišák  

          Jak je řešeno spaní? Jsou samostatné ložnice? Nebo se spí hromadně někde ve „společenské místnosti“ na karimatkách? Ptám se kvuli miminu.

          0 0
          • juli  

            K dispozici je nekolik pokoju po asi 6–8 postelich, myslim, ze dva jsou dvouluzkove. Prikryvky jsou take, ale doporucuji vlastni spacaky, vzhledem k tomu, ze se tam lidi stridaji a neni to zadny hotel.

            0 0
            • Lišák  

              Pokud by jsme měli protekci a jeden dvoulůžák dostali, tak jedeme ;-)

              0 0
              • juli  

                :) myslim, ze bude to bude resitelne.

                0 0
                • Lišák  

                  Tak já teda kliknu na: 100% ano

                  Ovšem spíše by tam mělo být na 99%, může se stát nějaký zásah vyšší moci… Budou nějaké závazné přihlášky?

                  0 0
                  • juli  

                    Na zavazne prihlasky je zatim prilis brzy. Tak tyden predem budu chtit vedet kolik osob bude na „stravu“.

                    0 0
    • juli  

      Vzhledem k blizicimu se terminu, posoupavam tento prispevek na aktualni plochu.

      0 0
    • Eva  

      Tak se taky hlasime,dva s malym bajkerem ve voziku,takze pokud by to bylo mozne,pliiis o dvojluzak.Dik

      0 0
    • ada  

      Ak by se este niekde naslo miesto pre jednu maminu s 9mesacnym miminom, tak sa predbezne hlasim.

      0 0
    • juli  

      Zbyva necely mesic do akce.

      0 0
      • Lišák  

        To zatím vypadá, že vozíčkáři budou v převaze ;-)

        0 0
        • juli  

          He, no zatim asi ne. Pres e-mail a ICQ nikdo nehlasil vozik :)

          0 0
          • Lišák  

            Tak kolik už je zájemců?

            0 0
            • juli  

              I s detmi k dnesku 16 tutti a dalsich cca 15 bez zaruky. Stejne pocitam, ze tyden pred bude vse jinak :)))

              0 0
    • juli  

      Zbyva 25 dnu. K dnesku je obsazena cca 1/2 kapacity zakladny. Vahajicim doporucuji se vyjadrit vcas!

      0 0
      • Eva  

        Tak u mne zmena,pojedu sama s Adamkem ve voziku,takze se vejdeme s Adou a malym Ondrou na dvojluzak :-)

        0 0
    • rarášek1  

      Tož teda přijedeme! Zatím jsme dva, vezmu sebou slivovici, promítací plátno, projektor a noťas. Takže kdo máte nějaké zajímavé fotky nebo videa, nezapomeňte je vzít na CD.

      0 0
    • MITY  

      Na kemp neprijedu :( ale na Zudově vrchu budu určitě!

      0 0
    • rock  

      Tak jsem právě pokecal se svým diářem a pokud se nevyskytne nějaký průšvih, přijel bych taky (zvlášť, pokud stále platí ty ovocné knedlíky s tvarohem na nedělní oběd) …

      0 0
      • rarášek1  

        No já doufám, že zbyde nejaký ten guláš od pátku. Průšvih nebude a místenku v autě už máš ;-)

        0 0
      • juli  

        Budu/budeme se tesit. Zmena jidelnicku se neplanuje, pokud se nevyskytne nejaky prusvih :-P

        Ale bacha lidi – varim ja!

        0 0
        • rarášek1  

          Tož to beru víc slivovice.

          PS. ten tvůj kamarád, Tomášek, má pořád ty vlčáky? Já jen kvůli tomu čemusi na 40 stroužcích česneku. :-)))

          0 0
    • Lasky  

      Zdravím účastníky a hlavního organizátora obvzlášťe :-) Rád bych se závazně přihlásil na toto setkání. Jak jsem psal v úvodu, budu před tím na konferenci na Vysočině a pak určitě dorazím… Mám poslat nějaký přihlašovací email, nebo to stačí touto cestou??? Díky Kolům ZDAR Lasky

      0 0
      • juli  

        prave si si zabukoval vše co je potreba. Pocitam s tvou ucasti.

        0 0
    • juli  

      Ctrnact dnu pred zahajenim akce zbyva 16 volnych mist. Prosim vsechny vahajici, aby prilis neodkladali sve rozhodnuti, zda se zucastni. Mohlo by se stat, ze nebude volna postel.

      Take by se hodilo, aby vsichni zucastneni, kteri se jeste nevyjadrili k ucasti na Zudove vrchu, dali vedet bud tady, nebo na muj e-mail.

      0 0
      • Lišák  

        Závod nejedeme. 2+mimino.

        0 0
      • fík  

        závod nejedeme

        P.S. můžu přibrat do auta 3 osoby + 2 kola (na střechu), z Prahy nebo po trase

        0 0
      • Lasky  

        Já závod též ne, ale jinak jem pro každou špatnost ;)) Lasky

        0 0
        • rarášek1  

          Honem se všichni odhlaste ze závodu! Vítězství je letos moje :-)))

          PS: Juli stále nebrzdím :-(

          0 0
          • juli  

            :-P 180 to jisti!

            0 0
            • rarášek1  

              Dojistila, už brzdím. Jen nesmím jezdit za větru, to je disk jak kráva :-(

              Prostě humus, v předu 180 jak nějakej tlusťoch.

              0 0
      • ada  

        Závod nepojdem.

        0 0
      • Eva  

        Bych i zavod jela,ale kdo by mi pohlidal Adamka ? :-( Nenasel by se nejakej dobrovolnik? Adamek je mooooooc hodnej :-)))

        0 0
        • juli  

          To by nemel byt problem, jak jse psal v predchozim thredu – bude k dispozici ochotna chuva :-)

          0 0
    • juli  

      Za dva tydny se sejdeme, proto pripojim nektere doplnujici informace a zadosti

      • primo na hajence je to spatne se signalem mobilnich operatoru, okoli (cca 100m) je vsak uz v pohode
      • pro pripadne nakupy cehokoliv o vikendu je nejbliz Jihlava v Brtnici je to pokud vim jen o hospode
      • prosim, abyste si v nastaveni zpristupnili zobrazovani e-mailu, nebo mi napsali na muj (je v profilu), abych mohl sdelit svuj telefon pro komunikaci tesne pred akci, kdy uz budu bez pripojeni k internetu na hajovne.
      • pokud se nekdo bude dopravovat vlakem, at to prosim uvede vyrazne z casem prijezdu, kvuli zabezpeceni dopravy autem na hajenku.
      0 0
    • juli  

      Tyden pred registruju 24 lidi vcetne deti, kteri najisto potvrdili svoji ucast. Kapacita je tedy naplnena lehce nad polovinu. Prosim jeste ty kteri zvazuji, zda se zucastni, aby se rozhodli a dali vedet nejpozdeji do pondelniho vecera. Jedna se mi o nakup potravin, zvlaste pak objednavku peciva a masa na gulas.

      Pocitam i s tim, ze se nekdo prijede projet bez ambici se stravovat a spat na hajence (Lad,…).

      Jeste pripominam sobotni nocni bajkovani sic za uplnku, svetla doporucena.

      O vikendu sem hodim prijezdove trasy k hajence ze smeru od Trebice a Jihlavy.

      0 0
      • juli  

        Aktualne obsazeno 26 mist = volnych 14

        0 0
        • juli  

          Aktualne obsazeno 27 mist ze 40

          0 0
          • juli  

            Aktualni stav k pondelnimu veceru 28 prihlasenych ucastniku. Last minute bez slevy – 12 mist volno.

            0 0
    • juli  

      Prijezdova trasa od Jihlavy

      • smer Trebic po silnici 405, pres Priseka do Brtnice. Klesani do mestecka po pravouhle prave zatacce, odbocka doleva, smer Kouty, Bransouze po silnici 403. Po cca 3 km, zhruba na vrcholu stoupani odbocka vpravo na lesni asfaltku. Po ni cca 400m vlevo hajenka Cerne lesy.

      Prijezdova trasa od Trebice

      • smer C.Budejovice, J. Hradec, Jihlava po silnici 23. V Cervena Hospoda odbocka vpravo smer Jihlava po silnici 405 pres Krahulov do Okrisky.

      Z Okrisek dve moznosti

      kratsi a zajimavejsi – Orisky ve meste krizovatka X, vpravo smer Pribyslavice – Cichov – Bransouze, tam doleva smer Brtnice po silnici 403. Stoupani cca 2,5k, temer na vrcholu odbocka vlevo na lesni asfaltku, po 400m vlevo hajenka Cerne lesy.

      delsi, nudna, stejne rozbita, jako predchozi – Okrisky ve meste krizovatka X, vlevo smer Jihlava, pres Zasovice, Nova Brtnice do Brtnice. Tam za namestim odbocka vpravo na Kouty, Bransouze po silnici 403. Nasleduje cca 3km stoupani, zhruba na vrcholu odbocka vpravo na lesni asfaltku, po 400m Hajenka Cerne lesy.

      0 0
    • Eva  

      Uz se mooooooc tesime :-)))

      0 0
      • Lišák  

        My taky!! Doufáme, že aspoň trochu vyjde počasí. Aspoň jako v Maštalích. Kdy tam jedete?

        0 0
        • ada  

          Fotky z mastali som videla, muselo to tam byt parada. :-)

          My by sme chceli vyrazit okolo 10tej z Brna. Kedy vy?

          Inak, maly je posledne dni protivny a vo voziku, kociari a autosedacke nechce byt a len by sa to nosilo na rukach. Tak dufam, ze ho to aspon trochu prejde…

          0 0
          • Lišák  

            My budeme vyjíždět až tak kolem 11té. Ještě nejsme nabalení a náš mladej zase pro změnu nespí v noci. Tak pokud to půjde, tak ráno trošičku pospíme ;-) Každopádně plánujeme vyrazit ještě v pátek někam na kolech. Foun na sebe máme, tak se když tak operativně domluvíme. Počítám, že kolem 13h by jsme tam měli být na 100%.

            0 0
            • ada  

              Jo, my by sme s Evou tiez poobede niekam chceli vyrazit.

              Este tip na balenie: vsetky svoje veci na kolo (oblecenie, prilbu, okuliare, tretry, bidon) som napakovala do zlozeneho Croozra a mam o jednu tasku menej. :-)

              0 0
              • Lišák  

                Dík za tip! Pokud budeme mít problémy s místem, tak to využiju ;-)

                0 0
    • juli  

      Povedlo se mi dat  na hajence do chodu pripojeni k netu, tak vlozim alespon dve aktualni fotky.

      0 0
    • juli  

      Aktualne dnes

      0 0
    • juli  

      Az ted jsem si vsimnul. Admine dik za opravu nazvu thredu :-)

      0 0
    • vrabcak  
      1. Na Rokštejně
      2. Cestou z Rokštejna
      3. Krmení malých bikerů cestou z Alejí
      0 0
      • rarášek1  

        ad 3) krmení velkých bikerů  – díky ti ještě jednou moc a moc Juli. Stálo to za to! Poprvé jsem si opravdu užil oslavu narozenin, které normálně neslavím ;-)

        0 0
        • juli  

          Ja bych te… Fakt jsem netusil a znacim do diare. Dodatecne gratuluji.

          0 0
    • rarášek1  

      Myslím, že Juli si zaslouží óóóbrovskou pochvalu, velký dík a hold, jak zorganizoval a hlavně jak se o nás všechny členy setkání staral. Ukázalo se, že není jen špičkovým mechanikem, dobrým trenérem a vynikajícím cyklistou. On je přímo božím kuchařem. Juli díky!!!!!!

      PS. Vy co jste zůstali doma, dobře Vám tak. Tento výkend byl špicovej! :-)

      0 0
      • Eva  

        Tak pod toto se podepisu :-)))

        PS:Startovne na Trans Germany opravdu jeste nikdo nemohl vyhrat,ani Radovan :-),hlasovani neni jeste ukonceno,viz web ivelo.cz :-)))

        0 0
      • juli  

        Dekuju za uznani, ale myslim, ze dooost prehanis ;-)

        0 0
        • ada  

          vooobec neprehana a este raz dakujem za paradny vikend! :-))))))

          0 0
        • vrabcak  

          Taky děkujem, víkend byl parádní, jen škoda, že jsme byli nuceni odejet dřív :-(

          0 0
      • Lasky  

        Tak tak. Také skládám poklonu za parádní bikovací víkend. Díky a doufám, že se zase někdy sejdeme. Zdraví Lasky

        0 0
    • rock  

      Pozdrav panu hostiteli … všechno to už řekli přede mnou; příjemné poježdění a servis, nad kterým mi spadla brada … DÍKY.

      0 0
    • juli  

      Vsem, kteri se zucastnili moc dekuju, prijemni spolecnici a vdecni stravnici, jsou vzdy vitani.

      Rad vsechny opet uvidim a snad si udelam vic casu na kolo.

      0 0
    • rock  

      http://rrrock.rajce.idnes.cz/….-20.4.2008/

      Pokud bude mít někdo zájem o fotky v plném rozlišení (foceno je v 7 Mpix), dejte vědět na mail o které a vybrané kousky upnu na rapidshare (nebo leteckou poštu apod), ať nemusíte tahat i to, co vás nezajímá; celý balík má necelých 300 mega …

      0 0
    • fík  

      http://fikbf.rajce.idnes.cz/…_Duben_2008/#…

      asi trochu pozdě, ale aspoň pár fotek od pomalé roty a velké díky Julimu a spol.

      0 0
    • juli  

      Jeste jednou vsem dekuji za ucast na Hajence. Potesily me mile, kladne ohlasy. Take  ocenuji pomoc, kterou jste poskytli, hlavne pri priprave stravy, servisu meho bicyklu a uklidu mistnosti pred odjezdem, coz mi usetrilo spoustu casu.

      Prave na zaklade kladnych ohlasu jsme s Tomjim zacali vazne uvazovat o usporadani podobne akcicky na zminovane Sazave. Mela by se uskutecnit opet v prodlouzenem vikendu a to na pocatku zari. Snad se to podari promyslet do vetsich detailu nez byla pripravena tato akce a osobne si budu moct udelat vice casu na bajkovani.

      0 0
      • juli  

        Special Thanks rockovi a fíkovi za odkazy na foto.

        0 0
      • rock  

        Týdenní akce už by byla mimo moje letošní možnosti, ale na případný prodloužený víkend si za mne můžeš udělat první čárku :-))) …

        0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.