Stazeni dat z Polaru S 725 X na mobil Nokia

5 nepřečtených
  • Bully

    Uz jsem pred nedavnem vyuzil moznosti zeptat se ve vlakne o Polarech, ale bez reakce, tak to zkousim takhle :o) Mate nekdo zkusenost v prevodech dat z Polaru S725 X na mobil Nokia 5140i? Nejak mi to neslo :o( Jde mi predevsim o zalohovani dat, kdyz bude pamet v compliku plna (na delsi dovolene bez pristupu k PC apod.). 1/ Musim do mobilu nahrat nejakej specialni SW? 2/ Kam se v telefonu ukladaji a tedy kde potom v mobilu najdu, ev. vyvolam k prohlizeni preneseny data? 3/ Bude mi s mobilem fungovat origo IR rozhrani k PC od Polaru? 4/ Prenesou se do mobilu veskery data ulozeny cestou do pameti Polaru, analogicky bude v SW Polar v PC po prenosu z mobilu zaznam stejny, jako kdybych data prenasel primo z cyklokompu Polar? 5/ Kolik hodin zaznamu jizdy se asi vejde do pameti Nokie 5140i(v pripade, ze je prakticky „prazdna“- nepouzivam cidlo kadence ani siloveho vykonu). Ja vim, ze je to hodne orientacni, ale aspon tak radove- treba informace „pri intervalu 5 sec ukladani cca 10–20 hod., pri 15 sec radove 30–50 hodin“ apod. Diky moc za pripadny odpovedi :o)

    0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.