Startovné na Salzkammergut Trophy 211,3km

27 nepřečtených
  • davebajker

    Ahoj, bohužel jsem zdravotně nepoužitelný, takže to letos nedám. :( Máte někdo zájem o startovné? Na ceně se dohodneme. ;) Bohužel to ale asi bude na moje jméno. Počítám, že přepsat to nepůjde. Koukal jsem na jejich stránky ale nic kloudného jsem nevyčetl.

    Na jménu ale počítám nesejde. Důležitý je ten zážitek a pocit, že člověk zajel tu dardu. :) A hlavně to triko na závěr jako bonus. Letošní mi bude chybět do kolekce… :(

    0 0
    • jecnak  

      Vzhledem k tomu, ze kontroluji obcanku pri vydavani cisla, tak jedine nechat to prevezt na nekoho jineho.

      0 0
      • pee.tr  

        Od kdy? A nevíte někdo, jak to je s kontrolou způsobilosti kola, když si vyzvednu číslo až ráno (trasa B)?

        0 0
        • jecnak  

          Nekolik let jsem tam nebyl, ale byvalo to zcela bezne. Dost me udivuje, jestli od toho upustili. Nejde ani tak o snahu neco koplikovat, jako spis o bezpecnost zavodniku – kdyz se neco stane.

          0 0
        • žvejk  

          Mám ten pocit, že kola kontrolují jen na A

          0 0
          • pee.tr  

            Od loňska i B

            0 0
            • vlasto  

              Jak tak studuju propozice, tak letos je bikecheck opet jen na A.

              0 0
              • karliner  

                Asi by to chtělo, aby to všechno rozsekl Bulda. Sice na Salzu asi 8 let nebyl, ale určitě ví nejlépe, jak to tam chodí :-)))

                0 0
        • Ice-goofy  

          číslo vydávají až po předložení technické zp. kola

          0 0
          • pee.tr  

            Takže tam ráno také kontrolují? Loni, kdy začli prý kontrolovat i B, já jel zrovna A. Letos jedu jen B, tak to tam po ránu budu muset někde pohledat.

            0 0
            • Ice-goofy  

              Měli by…

              0 0
            • vlasto  

              Heh, to jsem se chtel kontrole vyhnout a prihlasil se letos na B. Smula. No ale pokud bude tohle pocasi pokracovat, tak to stejne nema smysl. Je 20–30cm cerstveho bahna a kazdy trail je nekontrolovany skluz.

              0 0
              • McBlacky  

                na Salz je to skoro fuk, majorita je šotka nebo kamenitý podklad. Rozhodně jedna z hodně vodě odolných tras, proti šitům jako Král nebo Šela který jsou z většiny na hlíně/blátě a podle toho to po dešti vypadá

                0 0
                • vlasto  

                  Taky proto B. Ta je nejsotolinovatejsi az na ten zkurveny lesik pod hütteneckem, ale v desti uz nejedu.

                  0 0
                  • jonti  

                    V desti je problem spis velke prevyseni a zima, jako v roce 2013.

                    0 0
                    • ememem1  

                      v 2013 nebola zima ani omylom, naopak idelane pocasie, vysoky tlak, slniecko ale ne moc teplo, vsetko suche :-)

                      0 0
                      • jonti  

                        mas pravdu, uz je to davno, 2013 bylo hezky, ale pichnul jsem a taky se rozsekal ve sjezdu. ta kosa musela byt 2012.

                        0 0
                        • pee.tr  

                          Kosou bych to úplně nenazval (v Goisernu bylo 14C), ale je fakt, že 2012 bylo z počáku zataženo, ale postupně se lehce rozpršelo a ve sjezdech lidi bez pláštěnky a rukavic mrzli.

                          0 0
                          • Zodiax  

                            No chcanec to byl 2012 docela slušnej, 2013 pro změnu parádní vedro ;) Minulý rok jsme vynechali, ale mám pocit, že se spíš podobal 2012 ;) Jinak jak psal Blacky, je tam pár míst, kde mokro trochu vadí (při prvním stoupání v lese, pak sjezd Ewingewand, louka nad Salzbergem a záverecny lesik), ale není to nic co by bylo nejak extremni. Ve srovnání s víkendovým Malevilem po kořenech a bahnu bych tohle bral jako pohodičku ;)

                            0 0
      • ememem1  

        co to ?

        0 0
      • Ice-goofy  

        Loni jsem OP neukazoval…

        0 0
        • pee.tr  

          Já OP neukazoval poslední 4 roky. Vždy stačilo sdělit startovní číslo a jméno.

          0 0
          • jecnak  

            Tak tedy mlcim. Ja ji kdysi nekolikrat po sobe ukazoval. Na jinych zavodech v Rakousku je to automaticke.

            0 0
            • ememem1  

              jako ne ze by som sa chcel hadat alebo by o nieco islo ale obcas do rakuska vybehnem kedze to mam blizsie jak na mnohe slov. alebo cz amaterske preteky ci uz na cestu alebo mtb ale este nikdy osm nikde ziadny doklad neukazoval. btw povacsine sa hlasim vzdy na tie najdlhsie mozne varianty, startovne je rovnake, cesta tiez tak co uz.

              0 0
              • jonti  

                Treba na EBM to chteji vzdy a nekompromisne, pry je reditel zavodu pravnik.

                0 0
              • Medunka  

                Mam zkusenost jako Jecnak – taky z toho duvodu, ze jsme byli na prezenci spolu. 2× po me chteli doklad totoznosti. Je teda pravda, ze to bylo v dobe pred technickou prohlidkou kola.

                Jinak asi zalezi na zavodech, ktere jezdis – pises, ze jezdis hnojaky. Na vsech velkych (vice jak 2000 ucastniku), ktere jsme s Jecnakem absolvovali, jsme doklad ukazovali (a ne proto, ze jsme z CR). Napriklad na Oetztaler Radmarathonu se bez dokladu k cislu a cipu nedostanes.

                0 0
    • davebajker  

      OP po me zatim nikdy nechteli. Takze pokud vam nevadi ze pojedet jak David Klima tak je to cajk. :)

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.