• luubaan

    jen se zeptam sla by nejak vylepsit tato vydlice treba tlumeni olej?predelat?

    diky za odpoved a kde a kdo by mi to udelal?

    0 0
    • jachymk  

      prodat a koupit epicon TT, tam už máš olej udělanej…

      raidona určo někdo koupí, hodně lidí si myslí že je to epicon, ale něaký ten rozdíl tam je :-)

      0 0
    • luubaan  

      ja se v tom moc nevyznam ale jaka by nahradila tuto vidly ani nevim co je toto TT?sem v tom zacatecnik

      0 0
    • toram  

      přesně jak radí..prodej tu mrd*u a kup něco jinyho asi epicona:D raid je blbá vidlice.. mě teda moc nechodí a to je nová téměř.. takže nevylepšuj nepomůžeš si..

      0 0
      • BigKarel2  

        je to to samý jak epikon…a ten je taky na pyču…takže ať koupí REBU nebo FOXe… :D

        0 0
      • LáďaH  

        Sestře (55 kg) chodila v pohodě a když jsem na kole jel já (82 kg), tak jsem si taky nestěžoval. Nemáš jí přefoukanou?

        0 0
        • BigKarel2  

          Třeba jí nemá nafouklou vůbec… :)

          0 0
          • LáďaH  

            Možná ji ale třeba zamknul a zapomněl na to. :-) Ale tak blbý není, alepsoň to předpokládám. :-)

            0 0
      • Ottak  

        Cloveče, ty tu Raidonku fakt nemáš rád :-D.

        Ale jinak je to vidle fakt na prd – občas je jí lepší mít zamklou, než odemklou, protože ona má tendenci se nezdvihat. Tedy aspoň u mě :-).

        Kup Epicona TT, popřípadě jestli bys měl o dva litry víc, tak vem SR Suntour Axon TT – ta je cca o 400g lehčí.

        0 0
        • toram  

          nemam noXD akorát mě z ní boleli ruce jediný řešení ufouknout…sice z ní mam 70ku ale už jí dochází i to že má přužit :D

          bohužel sem musel koupit ráfky takže ne rebu neni:D

          0 0
    • luubaan  

      Tak blnej zas nejsem ze sem si ji neodemknul prave je strasne tvrda ma, ji na foullou na 140 a do rukou jsou to strasny narazy jako by nesla kdyz ji ufouknu tak mi zas de az na doraz a to neni dobry asi sem na ni tezkej (120)

      Tak bych ji dal pryc a koupil bych jinou max do 5000kc nebo co stim ale zda se mi ze t vidle moc nefaka?

      0 0
      • Azmir  

        Tak kup suntour Epicon z tuning-testu a do 5000 se vejdeš a budeš určitě nadmíru spokojen.

        0 0
      • pepino  

        http://www.eurobikes.cz/…on-a-epicon/

        To máš 120kg a 140psi či co?

        0 0
        • ps.slon  

          Doporučené tlaky od Suntouru na jejich vidlice jsou nějaké podivuhodné. Já mám na meridě přiváze asi 105kg nafoukáno na 120Epiconu právě těch 140psů a je to tvrdý jak šutr. Když dám míň, tak ztrácím zdvih. Na Lišce, kterou mám na GT Force mám při zdvihu 140 nafoukáno 105psi a je žehlička. Podotýkám pouze, že Epicona nemám od „Milana“. Je to běžně zakoupený seriový výrobek.

          0 0
          • Thopr  

            Asi tak jak píšeš, mám Epicona a na mých 95kg bych měl mít cca 160psi. Jezdím na 95psi, což odpovídá 55kg jezdci. :) Už od 130psi mám problémy se stlačením. :)

            0 0
          • pepino  

            Já mám naštěstí pružinovku, taky nevím, kámoš koupil kolo s Raidonem, tak jsem našel tohle, ale jinde jsem viděl tabulku, kdy byly tlaky poloviční, babo raď.

            0 0
        • luubaan  

          to kdyz to nafouknu na 170 tak to bude jak beton to si tam rovnou muzu asi dat pevnou ne?

          0 0
    • luubaan  

      to je sice hezky ale je ten recon mam za 4700Kc?a nechtel sem davat za vidli 6000Kc

      0 0
    • luubaan  

      ja mam presne tu co sem daval ten prispekn na kolo kram,takze je to recon race tu co sem tam dal koupily byste to za ty penize?

      0 0
    • luubaan  
      Obsah tohoto příspěvku je blokován zakladatelem diskuse.
      0 0
Téma bylo zamknuto, nelze přidávat další reakce