• mr.nikdo

    Ahoj,

    mam problem a potrebuji poradit :D.

    Moje Sigma PC 15 udelala papa a odesla do vecnych lovist. Takze otazka zni – jakeho jejiho nastupce?

    Cena – max 3000 Kc.

    Prosim zkusenosti a tipy – chtel bych neco, co nejaky patek vydrzi, baterku si kdyztak muzu vymenit sam (pokud mozno, aby vydrzela co nejdele) a co bude pomer vykon/cena nejlepsi.

    Diky.

    Hazejte sem tipy na typy.

    0 0
    • jeffino  

      jsem si myslel, že ambit2-ka taky vydrží, po půl roce používání jí odešel modul, reklamace trvala skoro měsíc, zatím šlape, ale otázka jak dlouho, takže ani věc za 10t není jistota ničeho:)

      0 0
      • mr.nikdo  

        Tohle vydrzelo skoro 5 sezon. A az ted jsem moc zatahl pri upinani a urval jsem kus plastu, kde je osa pasku :-(.

        Takze proto odesel. Jinak drzel doted :).

        0 0
        • jeffino  

          ono se dá něco levněji koupit třeba na ebay, ale já měl z origo shopu, takže reklamace až na to čekání ok.

          můj tip garmin nebo suunto, ale za 3t nevím, nevím.

          0 0
          • mr.nikdo  

            Ted se na to divam.

            A zatim mi nejzajimaveji vychazi Suunto M5 anebo ozelet tahani dat do PC, usetrit a vzit zase Sigmu…

            Libi se mi celkem Garmin Forennuer 10, ale neni tam hrudni pas :-(

            0 0
            • RobJab  

              garmin Fr 10 sem mel .. je to zaklad ale jak pises nema hrudni pas … proto jsem koupil FR 305 sice starsi ale umi vse co sem potreboval a da se sehnat pod 3t komplet

              0 0
    • RobJab  

      http://sport.bazos.cz/…r-610-HR.php

      podle me slusna cena … ale kdo vi jestli uz neni prodanej

      0 0
    • black.horse  

      Hele, jak to čtu… chybí tu důležitá informace, co to má umět? CHceš jen tepák? Má to umět export do PC? Má to mít i GPS? Tyhle věci dost ovlivní cenu a jak koukám, tak všichni automaticky píšou přístroje založené na GPS systému, což vysloveně nepožaduješ…

      0 0
      • mr.nikdo  

        Jo, vim, ze to tam chybi :-D.

        GPS to mit nemusi, ale zase kdyz bude neco za dobrou cenu a odpadne mi tim „nutnost“ nosit Garmin GPS 60 Csx, coz je super navigace, ale celkem velka na zaznam…

        Pripadne i pody (ale to uz chci asi moc).

        Jinak export by byl asi fajn. Zatim si to zapisuji rucne do Excelu…

        0 0
    • kpitti  

      Prodávám tento Polar RS800CX:

      http://www.cyklobazar.cz/…etne-gps-g5/

      V případě zájmu se ozvi.

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.