• Keram

    Chtěl bych se zeptat, jestli jde k tomuto sportestru použít běžný infraport(např.pro mobilní telefony).Nebo musím koupit originál POLAR.Díky za odpovědi.

    0 0
    • jecnak  

      Hledej, ale vazne. Bylo to tu asi 3× a pokazde jsem tam odpoviadal. Poctvrte uz nee.

      0 0
    • petebike  

      ja mam 720i a mam to normalne propojeny s NB pres vestaveny infra a i pres normalni USB infra to chodi !

      0 0
    • Kóča Popovič  

      Běhá to pod vším možným (pokud mluvíme o IrDA)- testováno na různých NB (jejich vestavěných portech) i na USB infraportu. Originál být nemusí.

      0 0
    • pavelsacha  

      POZOR – infraporty ruznych znacek nejsou kompatibilni. Mohou nastat vyjimky, kdy sezene u vjetnamcu infra za par korun a umi to komunikovat se vsim.Ale externi infra pro mobili s Polarem nemluvi.Je potreba mit vyzkousene infra,tedy Polar. Ostatni nefunguji nebo neprenesou data uplne a spojeni pada – kdo neveri at zkusi. Jinak vestavene IR na notesovi je vzdy kompatibilni.

      0 0
      • Baracuda  

        Mam externi infrak, nebyl zrovna levny, takze od vetvicek neni no a komunikuje spolehlive…

        0 0
        • error  

          mám infra za 170 kč včetně usb prodlužky a jede na pohodu

          0 0
      • MARIN  

        Asi by jste byl rad kdyby jsme kupovali jen orig. infra Polar ale bohuzel Polar beha i s daleko levnejsimi infra. Tak proc neusetrit alespon na necem

        0 0
    • klingon  

      Chci si koupit Polar S725X Team Edition. Zajimalo by me, s jakym konkretnim IRDA ho pouzivate. Bohuzel vetsina odkazu na IRDA, co sem nasel v historii je dost stara a vetsinou uz neni funkcni :-(

      0 0
    • Zajko  

      Koupila jsem si nejlevnější infraport v Alzasoftu a šlape jako hodinky. Jeden chytrolín mi radil pouze originál od polaru, ale neposlechla jsem ho.

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.