SPEŠL SJ HT EXPERT CARBON WC 29 2015 nebo GHOST LECTOR 5 LC

10 nepřečtených
  • Pepa79

    Zdravím,

    mam na vyber z těchto dvou biku(spesl pres známého za -+ stejnou cenu lc 5).Finančně je to můj strop. Chci se zeptat jak velký by mohl byt rozdíl v ceně servisu(hlavně vidle, zbytek snad dam sam). A jak je to s vydrží sad… A jestli by mohl byt problem u některého s moji vahou(100kg-dva roky lenosti a konečně jsem se začal hýbat a něco s tim dělat… Lector ma váhový limit 120, tak ten snad v poho, nevím jak kola u speslu…).

    Dekuji

    0 0
    • Vilém  

      Malokdo si ta kola bude hledat.

      0 0
    • jonti  

      Jestli Specialized, tak pro 100 kg bych urcite vzal normalni ne WC verzi s dvouprevodnikem, vydrzi ti prevody o dost vic a vymena bude levnejsi. Navic i vetsi rozsah prevodu se hodi. Zakladni servis vidle s brainem je stejny jako u bezne Reby, jen pokud by byl problem s Brainem, tak se to posila do speslu.

      Jinak mi na tom kole vsechno drzi, jen zadni kolo jsem po roce a pul nechal preplest na silnejsi draty.

      Pokud je muzes mit za podobnou cenu a vyhovuje brain vidlice, tak bych bral Spesla.

      0 0
    •  

      spešla bych nebral, tomu padá řetěz i z jednopřevod­níku, Lector jasná volba

      0 0
      • nomecz  

        no nevěřil jsem že tohle někdy napíšu ale bral bych big S … to osazení je trošku někde jinde než u Ghosta, hold i přes „vysokohorskou“ přirážku na ceně je to jiná kategorie osazení.

        Takže pokud ho můžeš mít za stejnou cenu tak bych neváhal

        Za standardní cenu by byl samo S nesmysl

        0 0
        • kubad  

          jj ale je potřeba brát cenu 109/64

          pokud bude spěšl za 64 pak jasná volba

          0 0
          • Pepa79  

            Big S taky nemusím… Ale za tu cenu… Jen se bojím, aby nebyl původní ceně odpovídající i cena servisu(i když vim, ze běžnou údržbu dám doma a v servisu bych mel za stejne úkony platit stejně, bude jen rozdílná cena ve spotřebním mat- řetěz, a snad za dlouho kazeta. To kouknu na net az budu na PC). Jen jak je člověk zvykli z autoservisu- drahé auto, drahy servis…

            0 0
    • michomin  

      Ptal jsem se onehdá ve Spešlu na nosnost karbonových kol, řekli 110 kg. To znamená, že se dostaneš kousek pod limit. Koupě samozřejmě výhodná, leč spešly nejsou patrně dělány pro Chlapy.

      Druhá věc je geo, co si pamatuji, jsou nižší než Lector, což znamená více vysunutou sedlovku. Při váze cca 100 nebo víc by to mohlo být hraniční. Pouze fabuluji, třeba je to jinak.

      0 0
      • Pepa79  

        Hned jak se povede, chci se jít na to optat do Spešlu.

        Jj jsem zvědav, až ho zkusím, jak bude sedět geometrie…

        Pokud mi některé sedne jak „prdel“ na hrnec, tak to bude jasna volba, ať je cenová výhoda jakákoliv…

        0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.