Specialized FSR XC - rok 2004 má váznam se tím zabývat ?

10 nepřečtených
  • Mark1

    Má smysl o tomto kole přemýšlet jako prvním fullu pro člověka spíše rekreačně jezdícího, můžu ho sehnat v podstatě v osazení LX s Axelkou za nějakých 15k. Podle zpráv co ke kolu mám, tak je více-méně ježděno rekreačně bez žádných problémů, dokonce to má původní pláště a botky ve „V“.

    Má tento rám nějaké nectnosti, pro které se mu vyhnout ?? Tady jsem našel spíše pozitivní reakce, ale šlo o rámy novější konstrukce, která je již jiná, na první pohled, dle mého robustnější.

    Díky za naznačení jestli to má význam.

    0 0
    • kesu  

      jeslti aspon cas od casu vyjedes tak asi ano ale chce si to prohlednout realny stav.Pokud to treba ma vule dost se to mze prodrazit ale pokud to ma puvodni botky tak je to ani ne zajety

      0 0
    • Mark1  

      Tohle asi nebude nějaký výkřik techniky → FDR Tough Shock, nebo je to u této stavby použitelné ??? Případně má smysl to brát jako potencionální adept na výměnu v případě pohupování se při šlapání po asfaltu?? Celkově to beru, že odpružení asi není u tohoto modelu přímo na výši, ono i ta AXEL asi není příliš „IN“.

      0 0
    • kudlanka32  

      mi prijde ze za 15kkc je to dobry ne?

      0 0
      • Mark1  

        Já v to pevně věřím … tedy záleží na detailní prohlídce, ale snad tomu nebude nic … jen doufám že hliníkový rám od roku 2004 nějak nevyměkl :-) Aby se to nepolámalo, působí na mě podivně oproti dnešním FSR XC.

        Ale, když se dívám na tvého Yetiho, tak mě opouští obavy, jestli přežije ten „zlom“ na tvém kole, tak tyhle sváry to snad přežijou :-), ale jinak je to krásný kolečko … tedy myslím to tvé …

        0 0
      • Mark1  

        Já v to pevně věřím … tedy záleží na detailní prohlídce, ale snad tomu nebude nic … jen doufám že hliníkový rám od roku 2004 nějak nevyměkl :-) Aby se to nepolámalo, působí na mě podivně oproti dnešním FSR XC.

        Ale, když se dívám na tvého Yetiho, tak mě opouští obavy, jestli přežije ten „zlom“ na tvém kole, tak tyhle sváry to snad přežijou :-), ale jinak je to krásný kolečko … tedy myslím to tvé …

        0 0
        • kudlanka32  

          moji diru v ramu neres:) je tam nejvic materialu siroko daleko jen z boku je doura.....

          prasknout muze cokoliv…hlavne za patnact te to nebude tak stvat jako za 50:) a svarit jde take kde-co

          0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.