• Leffe

    Cau, chci se zeptat. Dneska jsem objevil nerovnost v zadni stavbe, tak bych se chtel zeptat lidi co maji Epica, jestli je to normalni, nebo ne. Diky za odpovedi. Viz. Foto

    0 0
    • Pentaroth  

      Uff,mam pocit,ze to tak nema byt. Ted nejsem u kola,tak nevim,jak to vypada,ale myslim,ze takhle nee… Pripada mi to,jako by byl ten cep praskly. Nemas tam vakl?

      0 0
    • creater  

      Cau, normální to není, mezera tam je pravidelná, budeš mít v pr… ložiska, jsou tam běžná ložiska, měnil jsem je minulý týden, mě začal zadek plavat, jako když je měkká guma a když jsem chytil zadní kolo a hýbal s ním do stran, tak byl vidět okem vakl a ložiska byla uplně vyrezlá. Taky mám WC 2016.

      0 0
    • creater  

      Šel jsem se podívat a když se koukam přímo z vrchu, tak to úplně rovný asi není :-) ale tak jak ty to nemám :-)

      0 0
      • Vilém  

        To maji byt stejny ramy? Od pohledu bych rekl, ze kazda zadni stavba je jina.

        0 0
        • creater  

          rámy stejný, jen já mám zadní stavbu karbon, Leffe hliník.

          0 0
          • Vilém  

            No prave, tak to bude ten rozdil, ze kazda vypada uplne jinak.

            Pokud je na jeho kole spara mezi zadni stavbou a ramem stejnomerna, tak to tak proste ma byt, tam nema kam co uhnout, maximalne to v meride svarili krive, coz je u nich bezna vec.

            0 0
            • creater  

              Nojo, těžko říct, jak to čínský děti svařujou :-D formu na karbon mají zdá se přesnější :-D :-D

              0 0
    • Leffe  

      Kazdopadne diky, zitra to necham opravit. Sam se do toho poustet nebudu. Diky.

      0 0
    • creater  

      já si stoupnul z pravé strany, levou rukou jsem chytil nahoře zadní kolo, pravou rukou za sedlovku a hýbal jsem tam a zpět a ta zadní stavba se v tom spodním ložisku hýbala tam a zpátky, ložiska byla vyrezlá a vůbec se nehýbala.

      0 0
      • Leffe  

        To jsem delal presne i dneska a zadna vule nikde nebyla. Tak jsem sedl na kolo a ani pri jizde nic neklepe, nic se nekrouti,nic nevrze.

        0 0
        • creater  

          tak bych neřešil a jezdil, já se na tu spáru podíval dneska poprvé jen kvuli tobě :-D

          0 0
    • Tencovozikmin  

      Mam ram 2017,musel bych doma kouknout,ale asi to budou loziska. A kola jsou v jedne lajne kdyz na to mrknes treba ze zadu?

      0 0
      • Leffe  

        To jsem jeste nezkoumal, podivam se zitra. Jako taky si myslim, ze to tak byt nema, ale kdyz neni nikde vule ani nic takovyho.

        0 0
        • Tencovozikmin  

          Urcite by te to tahlo na stranu. Jako kdyz nedtacive a pretacive,nebo je sikmo jen ta vzperka a nema to na nic vliv.

          0 0
          • Leffe  

            To jsem taky rikal, ze by to tahlo ale netahne,kolo jede pekne rovne

            0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.