• luv

    Mám v merku tento rám nebo celé kolo v hliníkové verzi, chtěl bych se zeptat majitelů tohoto kola, jak jsou s nim spokojeni. Hlavně mi jde o model 09 o kterém jsem moc informací nenašel (jen testy ve VELU a MTBS karbonových strojů). Hlavně by mě zajímalo jak funguje „mozek“ v terénu. Díky za každý postřeh.

    0 0
    • gemini  

      Přidám se k dotazu – uvažuju o něj ( o celém kole ve verzi comp ) pro manželku. Sám jezdím epica 08 a  jsem s ním maximálně spokojenej, ale nevím, jestli je projev modelu 09 totožnej ( nebo podobnej ) s 08…

      0 0
    • antuch  

      včera sem byl mrkonout v Opatovicích u Peška a syna a má tram pár hliníkovejch a dokonce i celej rám. Ale 40 litrů za rám je fakt úlet

       
      0 0
      • antuch  

        a byl tam i váhou, kerá byla s objímkou a sedlovkou thomson 3,06 kg, takže rám v Lku s tlumičem by měl mít cca 2,8kg, jesli počítám dobře…

        Když si člověk desítku přidá, tak má karbonový rám Tomac:-D

        0 0
        • luv  

          Ta váha není moc pěkná, sice by to mělo být i s přsmykem, ale stejně jsem myslel, že bude vážit o něco míň.

          0 0
          • gemini  

            S sobotu jsme ho koupili manželce ve verzi Comp - celý kolo má ve velikosti M 12,48 kg komplet tak, jak stálo na prodejně ( s odrazkama a všelijakejma prasečinkama, co na kolo nepatří ) – bez toho tipuju o nějakejch pár desítek gramů míň. Dnes ho poprvé projedem, tak když tak napíšu nějaké první dojmy a postřehy…Mimochodem cena 51.990, což si myslím není špatný…

            0 0
    • tom_777  

      nejlepší asi bude si dopluvit projížďku na Test-bike

      0 0
    • Smazaný účet  

      Kamarád jezdil minulou sezonu starej model epica a byl spokojenej.Letos si koupil novyho a rikal ze v porovnání co se tyce funkce zadni stavby a brainu je ten novej zase nekde jinde.Na rok 2010 budou tlumice opet vyrabet ve foxu a na netu uz byly prvni clanky o tom jak budou jeste citlivejsi apod.Kazdopadne si myslim,že za ty penize za ktery jdou biky sehnat ted je to super bike.A i kdyz by vam nedej boze odesel tlumic tak vam ho do peti dnu nejpozdeji vymeni za novej coz je pristup kterej taky ne vsude dostanete…

      0 0
    • luv  

      Tak už je doma. Rám + přesmyk 2,6kg

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.