SPECIALIZED ENDURO SL EXPERT model 2008

14 nepřečtených
  • 23

    Zdravim, poprosil bych někoho, kdo má tonto bike , aby mi napsal své zkušenosti, popř. problémy s bikem…měřím 178 cm, délka od rozkroku k zemi cca 84 cm, bude mi vyhovovat velikost M? popř. jakou máte velikost rámu vy? děkuji za odpovědi

    0 0
    • Pi†el  

      Mko by ti melo vyhovovat..

      0 0
    • esti  

      To záleží na tom ,co od tohoto kola očekáváš.Jinak velikostně určitě M.Mám 185cm a do Lka bych nešel.

      0 0
    • nara  

      ja měřim na centimetr stejně jako ty. testoval jsem M size a byl na mě malej. kolo je dlouhy ale kokpit poměrně kratkej a posed narovnanej. koupil jsem L a jsem spokojenej (mam 2007, ale ram je totožnej) jen by se hodil o chlup kratší představec. bohužel je integrovanej do te jejich dvoubrejlovky. nevim, zda ji tam maš nebo na 2008 už dali normalni vidli..

      0 0
      • esti  

        Na všechny modely 2008 je dvoukorunka.Na modely 2009 je pouze u top modelu SW ENDURO CARB,u comp a expert je FOX 32 float/talas.

        BTW:Měnil jsi nějaké komponenty nebo tam máš vše ze serie? A kde stím všude jezdíš.

        0 0
        • nara  

          tet..měnil jsem prostřední placku na 38 zubu a davam rock-ring. vyhledavam technicky naročny teren a velkou placku jsem použil tak 2×. jinak po výměně obyčejnejch mrdko-gripů za zámkový jsem zatim se všim spokojenej. planuju vymenit vidli za normalni jednobrejlovku kvuli rejdu a hlavně kvuli funkci. ta vidle speccialized postrada citlivost. se sametovym chodem foxe se to neda vubec srovnavat.

          brázdím traily kolem Jablonce n. N., jinač jezdim všechno…což ze slova ENDURO plyne :)

          0 0
          • 23  

            Nemel jsi nejake problemy se zadnim nabojem? neco jsem o nich cetl,ale prej zadna velka spokojenost s nimi..ja mam mit toho spesla tak do tydne tak me zajimaly nazory lidi co ho jezdi..

            0 0
            • nara  

              jo to je achylova pata biku (nakej shit od SHIMANA) ale ja jsem s nim zatim problem nemel. možna se jednou povolil…jinak dobry

              0 0
              • 23  

                Jeste bych mel dotaz – jak poznas ze je naboj v haji? ten naboj co by tam mel by je DT swiss custom delany pro spesl, tak nevim…

                0 0
                • nara  

                  v haji je, když ma velkej vakl, nebo klade odpor při otačeni

                  0 0
          • esti  

            Pokud budeš měnit vidly,tak nezapomen ,že ta dvoukorunka má 25mm pevnou osu.Nevim ,jestly na to dělaj nějaký redukce třeba na 20/15mm,každopádně výměnou vidle by to nekončilo.

            Daj mi icq pls.

            0 0
          • Bullseye  

            Dvoubrejlovku stačí dát k Milanovi do Tuning-Testu a bude mít odtrh pod pět kilo, krásný chod, s Talasem se nedá skoro srovnávat ;). Nebo aspoň tu mojí to zachránilo od výměny, rejd mě zas tak netrápí.

            0 0
            • nara  

              co s tou vidi v Milan bude provadet a kolik mě to bude stát?

              0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.