specialized enduro 2015 M nebo L

15 nepřečtených
  • Dudynevikudy

    Cau..vim,ze si mnozi budou myslet,ze jsem de*bil,protoze ve foru je stejny dotaz az na to,ze kolega vybiral mezi L a XL..bohuzel si nemam moznost ani jedno z kol vyzkouset a musim vybirat primo..beru se z vyberem mezi M a L..jelikoz mam jeste specialized SX ktere mam vylozene do parku priklanim se spise k Lku,aby na nem ujel i nejaky delsi vylet a mohl s nim vyjizdet i neco nahoru,ale.na druhou stranu chci,aby to bylo hravy..jinak mam 179cm a to je ve specialized tabulce presne rozhrani konciciho M a zacinajiciho L..proto se chci zeptat zda je tady nekdo kdo ma cca 180cm a zkusenosti s timto modelem kola..diky za rady..

    0 0
    • JakeF  

      Mám 2014ku, 183cm a L-ko. Pokud nemáš vyloženě atyp postavu a chceš to spíš jako jezdivý kolo, tak s L-kem by problém být neměl, ale u M-ka by ti sedlovka nejspíš pořád měla stačit, což ale není problém změřit. Pak by to chtělo porovnat podle délky posedu a srovnat s nějakým kolem, co ti vyhovuje, abys pak na M-ku nemusel mít třeba 100ku představec…

      0 0
    • pocestny  

      Spesl neprodava cele biky poštou (rámy mozna jo). Tak jaký je problém si to zkusit přímo na prodejně? Stejne tam nakonec pujdes, ne?

      Sedlovka ti na Mku stacit bude, to jo, ale s délkou rámu uz ti asi neporadime, to musíš vedet sam. Hlavně mas zkusenost s SXkem. Porovnej si délky endura a sxka, třeba ti to uz samo napoví…

      0 0
    • X-biker  

      Mam Enduro 2013 vel. M a mám 173cm. Kolega ma L a to mám už velké takže na tvých 180cm na 99% L. Kdyžtak kontaktuj člena Hctr je prodejce Specialized takže poradí a třeba ti i něco zajímavého nabídne :-)

      V Ostravě můžeš i vyzkoušet něco tam mají :-)

      0 0
      • pocestny  

        Je asi z Budějovic ;)

        0 0
        • Dudynevikudy  

          Jojo z Budejovic..ale u nas ve speslu jsou neschopny a nejsou schopny objednat enduro testaka..tak objednavam kolo od Pribramy..takze proto talhle.. :((

          0 0
    • Dudynevikudy  

      Diky vsem za rady a postrehy..beru nakonec L a dam kratsi predstavec atd..diky..

      0 0
    • maramaty  

      Už jsi objednal L?Řešil jsem to samé před 2 rokama,nebylo možnost kolo vyzkoušet a bylo mi doporučeno vzít M-ko,přesto že jsem jezdil stampa v L-ku a seděl mi.A nakonec se to ukázalo jako správná volba.Alespon pro mě.Mam 1,79m.

      0 0
      • Dudynevikudy  

        Prave,ze zavazne objednal a na doporuceni prodejce zvolil L..tak snad nebudu nasranej :(( mam taky 1,79 m..

        0 0
        • logoman  

          Jejich L kola jsou casto delsi nez XL jinych vyrobcu … L pri 1,79 se mi zda jako pekna ptakovina.

          0 0
    • Tehu  

      26 ? 27,5 ? 29 ?

      0 0
      • Vilém  

        Oni ho delaji i v 26"?

        0 0
      • Tehu  

        jinak ja mam Stumpa 26" L-ko ted jsem obednaval 27,5" taky L-ko pac jsou takrka totzny a kdyz se podivas do tabulek geo… tak bych to videl v 27,5 na Lko a v 29 na Mko !!!

        0 0
    • Draw in soul  

      Mám 180cm a šel bych rozhodně do L.Nevidím důvod jezdit dlouhej představec na M,aby se tam člověk vůbec poskládal.. Ale taky zaleží jak je kdo stavěnej.

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.