• R-A-D-I-U-S

    Na sobotu nám předpovídají slušný počasí tak by byla škoda nenatočit ještě nějaký ten kilometr, že ? Aby byla trochu změna, dáme to na Okoř. Sraz v 10:00 u výstaviště v Holešovicích (Julda-fulda se menovalo dřív) někde u fontány na tom place. Tel na mě je 721 109 220. Je to MTB technicky nenáročná akce a tempo by mělo být středně svižné (nemáme na to celej den a je brzo tma :-)  ) Budu se na Vás těšit. 

    Anketa: **** *** ****** ?

    ANO
    0x
    0%
    2x
    50%
    NE
    2x
    50%
    0 0
    • redhotrock  

      čau, normálně bych klidně vyjel, ale jedeme s Jogadorem na Giro Trans Brdy.. to bude taky hezká vyjíždka.. přeji štastnou cestu a třeba vyrazim jindy. Hans

      0 0
    • McBlacky  

      směr Okoř moc nedoporučuju, bývá na polňačkách bláto ikdyž jinde už je pohoda

      0 0
      • Smazaný účet  

        možná právě kvůli tomu tam chtěj jet :-)

        0 0
      • R-A-D-I-U-S  

        no jo, ale to jsou pořád Brdy,Karlštej­n,Sázava,Křivo­klát – bahno nebahno, chce to změnu :-)

        0 0
        • R-A-D-I-U-S  

          zapoměl jsem na Točnou, ta tu dlouho nebyla.....

          0 0
      • jezura  

        Bahno bývá,ale na polňačkách rychle vysychá,a nebo lze objet.Já jen doufám,že ,,nepojedeš,,pro­tože podle tvých výsledků v různých závodech jsi ,,ďábel,,.Leda,že by jsi se přizpůsobil tempu(naše,tedy hlavně moje šance)

        0 0
    • jezura  

      A chceš to vzít po trati Pražské ,,50,,?

      Já tam jezdím dost často.

      0 0
    • Luka  

      stredne svizne tempo? nojo, tak to bude pekna chrtarna, kdyz si predstavim, jak vypada „pohodove tempo“ nebo „vyjizdka marodu“ … ;)

      0 0
      • R-A-D-I-U-S  

        žádná kudla, jde spíš o to, nezevlovat na každým rohu a vykecávat se až v hospodě (pokud teda nějakou najdem) :-)

        0 0
    • jezura  

      Jinak já pojedu rád,ještě jsem tady s nikým nevyrazil.Nevyšlo mi to.Snad se vzbudím,nerad vstávám,když mám volno(asi to bude věkem).Tento směr znám opravdu dobře,jezdím směr Okoř již 5 let.Pokud jsi tímto směrem nejel a budeš mít dotaz,tak napiš SMS(605007778).

      0 0
    • Soptík  

      S dovolením bych se přidal, tedy pokud to nebude ultrachrtí tempo:o) No ale je podzim, příroda se ukládá ke spánku, tak nějakou brzdu potřebujete:o)

      0 0
    • Janouch  

      a co to vzit smerem na Klanovice do vyborné restaurace U Dasu a potom smerem na Skvorec a hradesinsky les??

      0 0
    • R-A-D-I-U-S  

      Chrťárna to nebude a na konkrétní podobě trasy se určitě dohodnem, tak koukejte dorazit :-))

      0 0
    • Soptík  

      Chtěl bych poděkovat za krásnou vyjížďku všem zúčastněným" neb jsem starší pán a pamatuji si jen dvě jména":o) Dalo mi to 80km a co je zajímavé, stále žiju:o)

      0 0
      • Zlatka  

        Ahoj, bylo to super a musím říci že jako starší pán teda rozhodně nejezdíš.. :) )) Nebyl jsi  z nás nejmladší ? :))

        Dalo nám to asi trochu více neb jsme si to ještě prodloužili, krásné slunečné počásko a tak se ta zima dala ještě zvládnout..

        0 0
        • Soptík  

          No já jsem si to také púvodně chtěl prodlouzit,byl jsem nějak naduplej, ale jak jsem čekal skoro pul hodiny na přívoz tak na mě nějak padla únava a rozjel jsem to až u botanické:o( Ale prúměr zustal na 20:o)

          0 0
    • R-A-D-I-U-S  

      Super to bylo, sešlo se nás 7, počasí boží, trasa akorát, bahno pouze symbolické :-)

      103 Km / 20.5 – tomu se přece nedá říkat chrtí akce :-))

      Díky všem za učast a zase na biku.

       

      ps: foto bude

      0 0
      • McBlacky  

        tak to je chrtárna jako kráva, pokud byly kopce a terén.

        0 0
        • R-A-D-I-U-S  

          moc terénu tentokrát nebylo, např až do Kralup je to podél vody a rychlej povrch, později polňačky…šak víš jak to tam vypadá.....no a protáhli jsme to do Šárky od vody až na konečnou tramvaje. Škoda že nemám záznam, hned bys věděl jak se věci mají :-)

          0 0
Téma bylo zamknuto, nelze přidávat další reakce