Sobota 10.5 Praha-Kamenice...na bajku

14 nepřečtených
  • Gung-Ho

    Pokud se najde ještě někdo bez závodních ambic, kdo se nevydal na Malevil a přesto by si chtěl na biku pojezdit, pak se může přidat na vyjíždku do Kamenice. Trasa je to moc pěkná, místy techničtější, ale rozhodně vpohodě sjízdná, občas budou na trase nějaký ty brůdky, ale je teplo, tak budou spíš příjemným osvěžením.

    Sraz je v sobotu 10.5 v 10:00 pod Barandákem na branický straně.

    Pojedem přes Točnou k Černolicím, pak se sjede k Davli, terénem nahoru do Petrovic, pak po žlutý a modrý do Jílovýho a odtamtud po červený přes Griblu do Kamenice na obídek. Cesta zpět bude do Jílovýho stejná, je to moc pěknej sjezdík pak záhořanský brody na osvěžení, nahoru na Oleško a údolím táty Kony do Jarova a pak už k domovu. Trasa má necelých 100km, ale světlo je už dlouho, tak to neni problém ani pomalejšim tempem. Navíc neni problém se třeba po části odpojit. Jen upozornuju, že neni od věci se dobře nasnídat nebo si vzít něco k snědku sebou, protože na oběd dorazíme až někdy mezi druhou a třetí hodinou.

    Těším se zítra:-))

    0 0
    • SNAIL  

      Trasa krásná, počasí ještě lepší, takže já jedu určitě :-)

      0 0
    • Krys  

      Báá, to bude zrejme tučný výlet ale môžem až v nedeľu. :/

      0 0
    • treatt  

      To vypada na super trasu, ale bohuzel tu nejsem…doufam, ze bude jindy prihodnejsi termin..

      0 0
    • McBlacky  

      k černíkům ne černolicím, ale budiž :)

      je tam všude bomba sucho, včera jsem tam lítal…

      0 0
      • SNAIL  

        Černíky nebo Černolice, vždyť je to jedno, hlavně že víme kam jedeme a ža tam bude dobrý oběd :-)))

        0 0
      • Gung-Ho  

        A joooo…sem to poplet, jasně sou to Černíky:-)…že se zrovna Černý ozval:-))))

        0 0
        • cabbage  

          sem právě přemejšlel kudy si to natahujete, ale že by ses přepsal a jeli ste jinudy mě nenapadlo – ten cukrák mi tam docela seděl:-p

          0 0
    • Thidney  

      Máš mé jednoznačné, pravdivé možná :)

      dal bych to zřejmě do Kamenice a pak natáhl podél vody a přes Ondřejov a údolí Šenbery domů

      pokud se mi povede ráno vyrazit

      0 0
    • SNAIL  

      Parádní vyjížďka s parádním počasím. Tahle trasa prostě nemá chybu. Škoda, že jsme jeli nakonec jen tři. Na Točné se k nám na kus cesty přidal neznámý biker, třeba se sem podívá a pozná se (na fotce vpravo)

      0 0
      • Thidney  

        jsem zaspal a to dost, v poledne se mě přišly zepatat děti, jestli budu spát do zítra :) ale alespoň jsem navštívil babičku ve špitále.

        0 0
        • Gung-Ho  

          Škoda, bylo fakt nádherně a trasa je to skvělá, ale na druhou stranu…babička byla taky určitě ráda, žes ji navštívil:-)

          0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.