• Zlatka

    Zítra ráno plánuji delší krásnou trasu. Jelikož nebude vedro tak by to mělo být fajn… Tempo velmi rekreační a přijatelné vzhledem ke vzdálenosti. Sraz na Podbabě v Dejvicích před Internacionálem. (09:00). Dále podél řeky Vltavy do Roztok-Libčic-Kralup, zde uhneme na Velvary-Černuc-Hospozín-Radešín-Mšené Lázně-Kostelec-Libochovice-Klapý-Hazmburg. Touto dobou tam dozrávají první třešně…, a nahoře na hradě je snad otevřená i hospoda co jsem slyšela. Tam by to mělo být kolem 65–70Km, takže zpět mohou slabší a vyčerpaní jedinci jet vlakem z Libochovic do Lovosic či pak z Roudnice. Pokud dojedou dál, tak pak až vlakem z Kralup. Já doufám že těch 140km dohromady zvládnu. Uvidíme a moc se těším. Kdo se přidá ?

    0 0
    • zmikes  

      Dobrý nápad. Já to mám na Hazmburk nějakých 30 km…akorát od jinud. :o) Tak se tam možná potkáme.

      0 0
    • Meduza  

      Safra, ta naloz se mi libi, taky bych to dal cely, ale v sobotu PRACUJU :o( Coz to dat v nedeli…

      0 0
      • Zlatka  

        NO pokud se nedá pár bikerů dohromady.., a nakonec bychom jely jen dvě… Tak je samozřejmě možná změna termínu na neděli, ale v tu má bohužel i pršet…:-(

        0 0
        • Meduza  

          No co jsem koukal na www.medard-online.cz/index.php tak mi pripadne, ze ty sance na dest SO vs. NE jsou tak na stejno.. Neva, vezmu si blatniky :o)

          0 0
          • Zlatka  

            tak mi pripadne, ze ty sance na dest SO vs. NE jsou tak na stejno..

            No v sobotu to bylo docela fajn.., a v neděli bylo pěkně hnusně což. :-( Nebyl by to hezký výlet a výhled z hradu.

            Tak tedy v sobotu 09.06 ?

            0 0
            • Meduza  

              Vypada to zase spise na nedeli, v sobotu musim hlidat skrety, bo moje ze fsech nejlepci manzelka jde do prace.. Leda bych si skraty vzal sebou, ale ten 12ti letej by to ujel jen jednim smerem a ten 4letej by na tyčce po vice nez 100 km taky protestoval (to je vyzkouseny).. Takze jestli by sla nedele.....?

              0 0
              • Zlatka  

                Jo jasně.., uvidíme jak se ALE dohodneme případně s dalšími zájemci o tento výletík…

                0 0
              • Zlatka  

                Kdyby někdo tento víkend chtěl jet tak se přihlašte. Pak domluvíme zda v sobotu 09 či neděli 10.06.

                0 0
      • MiniMax  

        Taky bych bral tu neděli, sobotu už mám plno

        0 0
    • Smazaný účet  

      slušná štreka. hlavně na konci výšlap z klapýho na hrad… :o) skoro bych byl v pokušení (mám v lovosicích rodiče), ale půjdu asi tak akorát na zdravotní procházku… :o/

      0 0
      • pos3k  

        pokud neni mokro tak se to na tech kamenech da :) jezdim delsi cestou

        0 0
    • Zlatka  

      AKCE se odkládá tedy za zítřek, ale pokud se nepřihlásí dostatek zájemců o tento výlet, tak se odloží napříště..

      0 0
      • dancing dog  

        hazmburg je skvělej hrad, dobře to ti Zajici postavili.. škoda, že ho mám z úplně jiný strany a do Dejvic daleko..přeju fajn trip a hlavně žádý déšť

        0 0
      • jizby  

        co je to dostatek a co je to příště? :-) Zkusím se v 9 objevit, ale neslibuju, že to pojedu celý. Ještě sem ráno mrknu. Napiš pls, jestli sraz platí, či ne.

        0 0
    • Meduza  

      Protoze uz jsem prislibil ucast zde… www.bike-forum.cz/…3/forum.html#… tak bych to nechal na pristi vikend… Coz??

      0 0
      • Zlatka  

        Dobře nejsem proti to naplánovat na příští týden.. Tak doufám že bude alespoň lepší počasí. A alespoň se přihlásí doufám více bikerů a bikerek.

        0 0
        • kout.jk  

          jestli pojede 10. v neděli, tak bych jel s váma. Dělám v Praze a v SO mám čtyřiadvacítku a končim v neděli ráno. Vzal bych kolo do auta, kolega by mi ráno domu (Louny) odvezl auto a já to vzal z práce domu přes Hazmburk na bajku s váma.

          0 0
        • Meduza  

          Jenom hlasim, ze pro me nadale pripada v uvahu tato nedele (a to bohuzel jeste zatim ne na 100%). Ale myslim ze na 90% jo… Tak dame to?

          0 0
    • Meduza  

      Od zitrka tj. od soboty mi asi na par dni nepujde internet, nebot prcham od Telecomu ke konkurenci.. Kdyztak dejte vedet jestli se jede semeskou na 608 969 770

      0 0
    • Zlatka  

      JEL BY NĚKDO S NÁMI TENTO VÍKEND ?

      0 0
      • jizby  

        Přiznávám se tímto veřejně k úmyslu jet s Vámi na Hazburg :-)

        0 0
    • Zdenda CUBE  

      Nespolehejte na to, že by na Hazmborku byla nějaká hospoda tam je jen kamení, ale výhled stojí za tu námahu se tam vyhrabat

      0 0
      • Zlatka  

        To jí jako zrušili bobo ? Za mých mladých let jsme tam dělali slušné mejdla. :-D Tak ale to nové schodiště nahoru na věž snad nezrušili.. A Ohře snad také nevyschlo…, v plánu je tedy i koupání a to jak před výjezdem nahoru, tak i po sjezdu dolů, někde za Libochovicemi…

        0 0
    • jizby  

      Tak jako další startovní okno k výletu na Hazmburg byla stanovena neděle 24.6. Ostatní věci viz výše. Počasí je přislíbeno slušné, tak se ukažte.

      0 0
      • Zlatka  

        Jů že bychom konečně zajeli do těchto končin ? Snad mi ty třešně mezitím neopadaly :-(.

        0 0
        • jizby  

          Na ty třešně se dost těším. myslím, že mají ještě čas. Jednou jsem zažil jedlé třešně začátkem září, ale to byl nějaký div přírody :-)

          0 0
          • Zlatka  

            No počasí nic moc, jako na Aprýla.. To plavčo v Ohři nevím nevím ale uvidíme. Hazmburg z pár fotek: www.sweb.cz/…me/Hazmburk/

            0 0
            • Smazaný účet  

              dobrý koupání je v hostenicích na jezu. ale to nemáte moc při cestě.

              0 0
              • Zlatka  

                No až tam asi nepojedeme, ale přemýšlela jsem alespoň o Košticích k jezu. Že bychom pak jeli zpět nahoru na Levousy – Stradonice – Evaň – Mšené Lázně a dál zpět po stejné trase. Nebo i jinudy, záleží na dohodě a momentální situaci. Uvítala bych kdyby s námi jel někdo kdo to tam zná lépe než já.

                0 0
    • jizby  

      Jízda se konala dnes. Mohlo nás jet víc.ale i tak dobrý.

      Můj příjezd domů 20:40. Jsem naprosto spokojen.

      0 0
      • Zlatka  

        Ahoj, děkuji Ti moc za účast, bylo to super i ve třech. Nakonec 156,5km za 7hod. 11min. jízdy při průměrce 21,7km/hod. Koupání bylo také na jedničku. :-D Na webíku se pracuje…, aby všichni viděli že to opravdu stojí za to. Tak krásné fotky jsem ani nečekala… Zda se tam pojede příště nevím, ale nejspíše o pár kilásků dál na Košťálov nad Třebenicemi. :-)

        0 0
        • kudlanka32  

          jezisi kriste…co je to za cisla…to jste jeli terenem?? myslim ze v jednom mam jasno, s vama nikam nepojedu…uaaaa prumer 22km/h…my kdyz jsme jeli na Tocnik proti vetru tak jsme meli prumer 13.....po 45km jsme to vzdali…

          0 0
          • jizby  

            Terénem jen kousek -kolem Řeže a pak na hrad. Jinak to byly samé vedlejší okresky a na nich to odsejpalo pěkně. Zastávky na pití se do průměru nepočítaly, tlačení na hrad ano:-)

            0 0
            • kudlanka32  

              no jo, zacinam chapat ty uzky plaste na nekterych kolech…:))

              0 0
              • Zlatka  

                :-) No když budeš považovat 2.2 a 2.25 za úzké pláště tak ano. Jízda do průměru 22km/hod. přece není nijak závratná.

                0 0
        • Zlatka  

          Malý photo-webík z tohoto výletu:

          www.zlatka.myslenka.net/Hazmburk/

          TO kudlanka32: 80% silnice.., není se čemu divit.

          0 0
          • BigDog  

            Hmm, hezkej výlet i fotky

            0 0
Téma bylo zamknuto, nelze přidávat další reakce