Vejlet přes hrad Krakovec sobota 17.5.

14 nepřečtených
  • Janouch

    Zdravím pokud se bude chtít někdo přidat je vítán. Jedu z Prahy vlakem kolem 9:00 do Rakovníka a pak kolmo pres Krakovec az na Krivoklat a pak smerem na Lány a mozna az na Kladno.

    Pohodový tempo

    0 0
    • Darius  

      sice se nepripojim, ale dovolil bych si doporucit pokracovat z Krakovce po cervene TZ  kolem ricky Javornice… je tam par peknych brodu

      /ale neznam aktualni stav terenu/

      0 0
      • kesu  

        taktez doporucuju.

        0 0
      • sibe  

        akuální( 14 dní z5) stav terénu na javornici je přívětivý, zatim tam nebyla žádná těžba, takže se dá projet bez úhony. Suchý ponožky ssebou :). a bacha na to jak prší, v tamnějších brodech není neobvyklý, že tam zahučíš po hlavovou rouru jak já, ale všechno se dá projet

        0 0
      • Janouch  

        stim pocitam radbych po ty cerveny jel az na krivoklat a pak smer na lany

        0 0
        • gargamel  

          Ta červená od Skryjského mostu podél řeky tuším neni moc sjízdná (nevim, jak to tam teď vypadá). Takže je asi lepší ten kus objet výjezdem po asfaltu přes Týřovice.

          0 0
          • Janouch  

            mam kolo s dobrou pruchdnosti terenem :))))

            0 0
          • Darius  

            j… a nebo to vzit po druhem brehu zelena-modra-cervena do Roztok

            0 0
          • visions  

            Není třeba,červená podél řeky je už dobrá,z velké části pěkný singlík.

            0 0
          • MlokCZ  

            Skryje → Nezabudice bylo minulý týden ve čt 100% sjízdné včetně výjezdu od řeky nahoru. A celkem pěkný úsek, tedy až na ten kus podél vody přímo, kde je široká cesta a kde to bylo jak na dálnici, asi 1000 cyklistů; jak to odbočilo do prudkého krpálu od řeky nahoru, tak hned nikde nikdo :-)

            0 0
            • MlokCZ  

              Tedy určitě ještě z Nezabudic až zase na silnici, tam až jsme to jeli.

              0 0
    • kralovek  

      fuj .. jsem se lek ze se tu mluvi o me … ja jsem Kralovec :o)))))

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.