• Dimec

    Nasadil jsem plastove zapletene rafky ZIPP 404 NSW (vyplety dotahnute)a mam problem se skrtanim rafku o spalky na zadnim kole pri jizde ze sedla kdy hybu kolem do stran. Mam aero kolo a zadni brzda je pod stavbou dole BR-6810 ultegta. Je povolena na max a i tak skrta. Nejsnazsi reseni je obrousit spalky ale chcu ze zeptat zda kdybych vymenil za novejsi model tu spodni brzdu nepomuze to? Ted se delaj celisti na sirsi plaste i rafky.

    0 0
    • novas752  

      BR-6810-R je pro ráfky 19–28mm a pláště do 28mm, takže v tom by problém být neměl.

      https://bike.shimano.com/…-6810-R.html

      0 0
    • Dimec  

      Kdyz uz to ma blbou brzdu aspon to vypada hodne zavodne ted :-)

      0 0
      • mikub  

        Hlavně ten střed je dost mohutnej. Nevypadá, že by měl být náchylnej ke kroucení. Nemáš ty náhodou ohromnou sílu?

        Jinak to teda vypadá parádně.

        0 0
        • Dimec  

          Ve stoje 400–600w mam nejake udaje. To neni vubec nic. To ma asi kazdej. 74kg tak vahou to snad neni.

          0 0
    • Dimec  

      Nikdo nema osobni zkusenost s temito koly?? Co predelani na bezduse? Nejake zkusenosti?

      0 0
    • Hogy  

      Zbrus špalky :-) Já měl podobnou zkušenost jen jednou, ale tam časem vyměkly gramařské ráfky. Ale nebralo to o brzdu, ale galda o zadní stavbu u středu, takže dost podobně co řešíš ty.

      0 0
      • Dimec  

        No zatim to je jakoze vymenim ram, teda cele kolo. V tydnu by mel dorazit Tarmac SL6 tak se uvidi co to bylo. Ja toho Felta pouzival aji v trenazeru, buh vi jak se to krouti kdyz do toho tlacim ve stoje a v krutu ta zadni stavba, tvrdi se ze to v trenazeru cocku nedostane.

        Mival jsem pocit divneho zkrouceni aji na Borech, kdyz jsem sel ze sedla tak to bylo jak bych najednou dostal defekt. Felt zustane doma na trenazer a tak.

        0 0
    • Dimec  

      Tak na tomhle ramu to nedela.

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.