Sjcam 5000x Elite a nastavení

2 nepřečtené
  • Seeker

Ahoj, koupil jsem si na kolo kameru sj5000× elite – nahrává skutečně kvalitní záznamy, ale tápu trochu v nastavení a v tom, co funkce ve videu ovlivňují. Není tady někdo. kdo by ji měl a mohl poradit s jakým nastavením nahrává? Jsou to funkce WDR (on/off), OSD Mode (on/off), Bitrate (low/med/hi – věřím, že datový tok ovlivňuje kvalitu obrazu a náročnost v rychlosti karty), Double File (on/off), EV, Distortion Correction, Frequency (50Hz/60Hz – frekvence čeho?). Taky mě zajímá, jakou paměťovku používáte.

Mám s kamerou také následující potíže:

1. Některá videa nelze v kameře přehrát, nahrávka se přehraje např. do 0:32 a následně kamera zamrzne, jediná možnost je kameru vypnout podržením předního tlačítka, ostatní tlačítka nereagují. Děje se to zhruba u jednoho ze tří záznamů.
    2. Při nahrávání videa 1080p 60fps se občasně záznam zadrhává při rychlých záběrech (freeride lesem), zatím jsem měl nastaveno Bitrate na High – nemohlo by to být tím? Že by sdxc karta nestíhala zápis?

Aktualizoval jsem firmware na verzi 1.3 a paměťovou kartu (Samsung Evo 64gb – je v seznamu výrobcem doporučovaných 64gb karet) jsem zformátoval ve windows na Fat32.

• hobojan  

podle toho co píšeš, máš vůbec v menu nastavenou češtinu? Prostuduj fórum kamer SJcam

http://sjcam.forumczech.com/f5-sj5000

• Seeker  

Díky za odkaz. Mimochodem, k čemu potřebuji češtinu? Abych si přeložil Frequency na Frekvence? Nebo WDR na WDR, stejně tak jako Distortion Correction na úplně stejný název funkce?

Nová reakce na zakládající

Pro napsání příspěvku se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.