Silniční cyklistický závod 29.6.2013 - Strada Zdejcina

30 nepřečtených
  • D!ablo

    Zveme všechny cyklisty na 2.ročník závodu jehož dominantou jsou serpentiny na Zdejcinu

    http://stradazdejcina.blogspot.cz/…regionu.html

    0 0
    • karliner  

      Myslím, že na dresu pro vítěze je málo reklam. Chtělo by to něco modernějšího.

      0 0
      • McBlacky  

        :)

        si snad ani ve snu pořadatel nemyslí, že tu hrůzu si někdo obleče jinde než z donucení na bedně.

        Nic horšího jsem dlouho neviděl, vyhozené peníze a anitireklama grafika výrobce Dexter.

        0 0
    • prvniodkonce  

      Fajn, ale opravdu si nedovedu představit, že jedu v balíku kolem Lísku po té polňačce závod. Normálně tam jezdím, ale v závodě je tohle o materiál. Stejně jako plno dalších závodů pro „amatéry“, třeba letošní Milovice atp.

      0 0
      • jecnak  

        Nejen o material, ale vzhledem k chovani spousty „zavodniku“, kteri jezdi v protismeru i tam, kde nic nevidi, i o zivot. Bohuzel nejen jim.

        0 0
      • karliner  

        Dávalo by to smysl, kdyby se pořadatel domluvil s nějakým e-shopem a součástí startovního balíčku by byla zvýhodněná cena za set zapletených kol :-)

        0 0
      • bagr  

        Ja mu to psal taky ale on si mysli ze je to takhle prave nejvtipnejsi.Komu neni rady tomu neni pomoci.

        Az se tam neco stane tak to teprve zacne resit.

        0 0
      • McBlacky  

        já bych právě někdy chtěl zkusit menší závod na silnici ale v ČR to je bez šance. To totiž není až tak o tom jak jezdíš, ale o tom kde to zdefektíš, abych jel solo v uniku na to fakt nemám a v balíku je to smrt.

        0 0
        • raceman  

          treba casovka na dlouhe strane nebo nejaky hromadny zavod do vrchu ;) :D

          ale tak da se najit zavod s dobrym povrchem, pak uz to je jen o tom, v ktere skupince se udrzis :)

          0 0
        • prvniodkonce  

          Tak já to pár let zkoušel jezdit a zase tak o tom to není, defekt jsem neměl v závodě ani jednou. Balík bývá na amatérských závodech nepočetný a všechny silnice taky nejsou největší děs (v UAC zrovna teda dost často bohužel). Spousta pouťáků se ale jezdí na dobrém asfaltu. A třeba racemanem zmíněný hromaďák do vrchu na Dlouhé stráně je fajnovka, tam to ale není moc o balíku :)

          0 0
        • pelhrimov  

          Tak tohle od Tebe byla trošku podpásovka, protože silniční závody na relativně dobrém asfaltu se u nás pořádají. Pokud jsou to závody oficiální tak často na okruzích s jednosměrnou uzavírkou nebo na jednom velkém okruhu, pak občas policie hlídá hlavní balík vpředu i vzadu. Odpadlíci již musí dodržovat pravidla silničního provozu, ale Ty by jsi se v balíku v pohodě udržel skoro až do cíle. Fotky jsou z tohoto víkendu na Šumavě, 4 závody a cyklokrosových vložek bylo minimum, pokud vůbec byly, to je věc názoru.

          0 0
          • McBlacky  

            něco takového by se mi líbilo. Uzavírka a kvalitní silnice.

            jestli o něčem podobném blízko Prahy někdo ví, sem s tím. Klidně už i co bylo, at mám přehled.

            0 0
            • jecnak  

              Zelezny dedek. Trat neni uplne zavrena, ale na kazde krizovatce nekdo stoji (casto hasici s autem) a jsou tam v krizovatkach i vetsinou najezdy s kuzelama, pred balikem jede auto. V cili dojezd s branou a zabranami. Asfalt slusny. Celkove nadprumerne zajisteny zavod, kam se letos urcite zas prijedu podivat.

              0 0
            • bagr84  

              Je to sice trosku dal od Prahy, ale jinak ideal…

              http://www.cyklozavody.cz

              0 0
    • raceman  

      Mi se líbí, jak na tomhle nesvazovém hnojáku hrozí udělením pokuty 500kč za nástup v obci Nižbor :D http://stradazdejcina.blogspot.cz/…opozice.html

      0 0
      • prvniodkonce  

        Nástup je jedna věc a sjíždění úniku je věc druhá. Prostě na závodě se závodí a tenhle okruh je zkrátka nesmysl.

        0 0
        • raceman  

          o okruh mi nejde, spis o to, ze ty penize po tobe ani nemuzou chtit :D

          0 0
    • Smazaný účet  

      druhou dominantou je MTB vložka za Lískem :-)

      0 0
      • D!ablo  

        Za Lískem je to dobré. O něco je horší ta cesta ze Stradonic před stoupáním na Zdecjinu. Ale i o tom je silniční cyklistika, respektovat podmínky a volit správné řešení…

        0 0
        • Smazaný účet  

          jj, dobré…

          0 0
        • bagr  

          Sorry,ale uz se fakt polej studenou vodou a prestan nam tady mazat med okolo huby.Ty ses fakt dost mimo.Vsichni to tam zname jak to tam vypada a nebo to i vetsina jela takze vi vo co jde.

          Totalne rozbita silnice nebo je tam i polni cesta a do toho jeste ten sjezd vesnicema kde je to vo drzku a i sam to priznavas jelikoz prave proto je tam v tomhle useku zakaz predjizdeni a zavodeni(tak co je to za zavod).A kdyz si tohle da normalni clovek dohromady tak mu je to jasny.

          Bud tenhle zavod pojde na ucast nebo ho zakazou policajti az se ti tam nekdo prizabije.

          Kdybys radsi soustredil svoje usili abys udelal normalni zavod a nevymejslel takovyhle hovadiny.

          0 0
          • D!ablo  

            Díky za kritický pohled. (Ano,ano) rádi soustředíme svoje úsilí na další závod. Budu vděčný, za návrh trasy i případnou pomoc. Díky.

            0 0
            • bagr  

              Muj navrh:zrusit tento zavod a udelat zavod jiny jinde na bezpecny trati se slusnym asfaltem.A pokud to nelze tak radsi zadny.

              0 0
              • McBlacky  

                +1

                0 0
                • Mikikuba  

                  Tenhle závod je šílenost od začátku co se jezdí…Jela jsem ho 2× a vždy dost šílené „držky“. Je to omyl ho tam pořádat.

                  0 0
              • Smazaný účet  

                mimochodem od Nižbora na druhou stranu od řeky je asfalt relativně OK, kopce taky slušný a provoz jen nepatrně silnější…

                0 0
                • jecnak  

                  Jiste, to jsou vsechno krasny namety, ale Policie to tam proste nepovoli. Viz konec nekterych UAC zavodu v techto koncinach.

                  0 0
                  • prvniodkonce  

                    Tak tam se jezdí Bělečské okruhy, mám pocit, že dokonce 2× ročně, jednou v UAC a jednou v ELM. Stejně tak minulý týden bylo Křivoklátské peklo, což je opravdu tuhý masakr vzhledem k tomu, že tam po silnicích jezdí spousta aut na hrad a je tam o víkendu docela ruch turistů. Vloni jsem to jel a bez záchranářského vrtulníku se to bohužel neobešlo.

                    Takže na Křivoklátsku policie moc neřádí, zrušila závody pořádané CFC Kladno, třeba časovku ve Velké Dobré nebo tuším Bratronice.

                    0 0
    • D!ablo  

      Díky všem, kdo přijeli závodit a pomohli.

      Výsledky jsou zde: http://j.mp/1b1r1bH

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.