• siafu

  Potřebuju nějakej olej do Sid Team z r. 2004. Vybírám třeba tady na kupkolo a moc dobře nevím, jakou zvolit hustotu. Dík za případné rady:)

  • o.ndra3  

   Standard je 5W, teď při mínusových teplotách mám ale u Reby vytočené tlumení na minimum a pořád se vrací moc pomalu, tak uvažuju, že bych tam dal 2,5W. I v létě je maximální tlumení pro mě nevyužitelné, tak bych to tam mohl mít celoročně. Hádám, že čím lehčí cyklist(k)a, tím rychlejší tlumení potřebuje. Jinak na píst a do nohou dávám Redrum, trochu ho ředím normálním olejem.

   • maxtor  

    Můžu se zeptat, jakou výhodu má ten Redrun a jakým olejem jej ředíš? Já, když jsem poprvé měníl olej v Rebě, tak jsem původní porovnal s klasickým motorovým 15W. Zjistil jsem, že viskozita odpovídala a tak od té doby do Reby leju normál motorový olej (měnil jsem zatím 2×, reba má najeto něco přes 1500 km). Vše šlape jako hodinky. O tom Redrumu už jsem slyšel, tak se ptám, jestli to má nějakou výhodu…

  • Tomcat  

   jaký olej? co takhle servisní manuál? Nečekaně  nalezneš na stránkách výrobce http://www.sram.com/…hox/view.php?… , kde ho koupit  pokud bude spňovat normu i na pumpě. 

  • destr  

   Jak poznám o jakej de ročník u sida?

Nová reakce na zakládající

Pro napsání příspěvku se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.