Shimano WH-RS10 vs. Fulcrum racing 5 evo vs. Mavic Aksium 2010

21 nepřečtených
  • Kamikaze 591

    Zdravím Vás ve spolek. Mám něco navíc peněz, a tak jsem si říkal, že bych mohl něco investovat do silničky. Myslím že by nebylo od věci koupit nové kola.

    Momentálně mám v nadpisu uvedené shimano wh-rs10. Na CB jsem teď viděl aksia sundaná z nového kola za 2600kč, nebo bych mohl mít Fulcrumy r. 5 evo za 4000kč. Polepším si některýma z nich aspoň trochu?

    Jestli ne, oplatí se mi investice do silničních pedálů a nových treter? pedály a tretry nebo tyto

    Co bych poznal nejvíce? Díky předem.

    0 0
    • Cavendish  

      Pokud máš solidní boty a jsou ti pohodlný tak bych investoval do kol.Třeba Mavic Aksium 2011 a nějaký lehčí pláště.Já měl Shimano WH-R500 jsou cca stejný jako ty WH-RS10 a připadají mi jako strašný bláta,navíc ty ložiska taky nic moc.Ty Aksia mají průmyslová a to je úplně jiná liga.Fulcrumy neznám,nic méně Fulcrumy 7 a Fulcrumy 5 se docela chválí jako dobrý a spolehlivý.Tak bych asi koukal po těch F7 a F5 nebo Aksia 2011.Sám to teď řeším jaký bych si vybral.Ale asi Aksia.

      0 0
    • georgio  

      Resim vpodstater stejny problem…mam Shimana, a prijdou mi dost mekky…uvazoval jsem nad Racing 5, ale za tipy na lepsi alternativy budu rad!

      0 0
      • Cavendish  

        Jdi do těch Fulcrum 5,Shimana jsou fakt bláta

        0 0
        • Ricci  

          Mozno je to blato,ale mne predne koleso SH R500 bez ujmy vydrzalo naraz do predneho blatnika octavky v cca 30km/h rychlosti,ani som ho nemusel centrovat :-)

          0 0
          • Cavendish  

            To sice jo,tohle to vydrží,ale já to pustil v 50km/h do 205-tky ze zadu a nevydržel :D vis secke ,,Pady" ,,Hadka s 205-tkou"

            0 0
          • georgio  

            Octavky jsou blato ;-)

            0 0
            • Ricci  

              to je fakt,na pamiatku mu zostal krasne prevaleny predny blatnik,aspon si bude pamatat,kto ma prednost na hlavnej ceste…

              0 0
    • Cavendish  

      Takze aby sme to shrnuli,kup si novy FR5 a bude to

      0 0
    • Hnoj  

      Ještě jedny kola se daj sehnat v týhle ceně:

      Reynolds Shadow, imho docela zajímavá alternativa do 4K Kč :-)

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.