• Sheep-Master

    Pište,hlasujte a podělte se semnou o zkušenosti těchto dvou platforem. Výhody/nevýhody, nemůžu se stále rozhodnout! PLS jiné značky ssem neplette. THX

    Anketa: jaké pedály?

    27x
    87%
    0 0
    • gekon69  

      ja vozim CB candy a som velmi spokojny … skusal som aj shimano ale nie je to ono pre mna … ja som za CB …

      0 0
    • scret  

      mam 540ky a jsou fakt jedny z nej pedalu…

      0 0
    • Stumpa  

      Jezdím Sh-540 dva roky a jsou super.Po čase se v nich udělá trochu vůle,ale dále se to už nezhoršuje.

      0 0
    • Blabas  

      Upřímně mám zkušenost s obojím. Myslim, že je to jako Sram vs. Shimano v řazení ( páčky vs. gripshift ). Každé má své. Jinak normálně to nedělám, ale koukni do historie na vlákna o nášlapech. Ještě dnes tu jelo jedno velmi dlouhé. Tam ti je věcí..

      0 0
    • bikerfida  

      urcite bych sel do CB, na shimanech jsem jezdil cca 2 roky, kdyz se do nich dostalo dost bahna, tak se nenacvaknas tak rychle jako do CB, navic nacvaknuti u CB je o to rychlejsi, ze mas 4 strany naslapu, co se tyce ocisty je opet CB nesrovnatelne lepsi

      0 0
    • Vlado Jekyll  

      ja osobne som za Shimano, CB majú podľa skúsenosti známych problémy so životnosťou ložísk, osobne som bol dvakrát pri tom, keď sa po sezóne rozpadly ložiská. Ale zasa váha u CB je super. Ale určite sa nájde veľa ľudí, čo im tie CB ložiská vydržia veľa…

      0 0
      • Fantom  

        To je pravda. Proto doporučuji LOOK 4 × 4. Ale jsou cenově trovhu výš, kolem 3000,–. J.

        0 0
      • bikerfida  

        mas recht, mam CB egg beater C a asi po 3000km se mi vyjelo lozisko na levem pedalu (vracel jsem se 30km domu s tim, ze jsem celou cestu slapal na osicku :D), vetsina lidi, co maji CB, si na tohle taky stezovala, stava se to zpravidla na tom levem pedalu, po vymene loziska uz to ale drzi, mam na nich ted dalsich 15.000km a bez jakekoli vule, proste super

        0 0
    • dada  

      jako už to tu mnohokrát bylo – když na to máš kup CB, když ti jde o cenu 540ky sou asi bez konkurence já, spokojený majitel CandySL :)

      0 0
      • Fantom  

        Když na to máš, kup si šlehače LOOK .. J.

        0 0
        • dada  

          proč když se mi nelíběj?

          0 0
          • Fantom  

            Mají identický tvar, jako Cranky .. Ovšem Ty používáš nějaký model s rámečkem .. Uznávám, že jsem to měl adresovat zakladateli .. master-sheepovi .. :-) J.

            0 0
      • Blabas  

        Když jde o cenu a přitom zachování dobré funkce, tak by měli být ( a jsou ) i 520y

        0 0
        • šlapatko  

          J j pořád chci nové nášlapy,ale ty 520 né a né zničit.Jezdím je 3roky a není co vytknout.Za tu dobu nebyly ani jednou rozdělané.Hlas pro shimano.

          0 0
    • Smazaný účet  

      Mám CB Candy a jsou perfektní. Neměl jsem ale jiné, takže neporovnám. Minimálně ale váhově jsou někde na 262g na pár.

      0 0
    • >vodouch<1  

      Crankbrothers jsem měl, prodal jsem, koupil shimano PD-M540. U CB nepoznáš přesně, kdy máš nacvaknuto ani kdy už jsi vycvakl, je to takové měkké, noha na nich má velkou vůli do stran, v terénu se mi stávalo, že jsem nechtěně vycvakl. Nastupuje se do nich podle mě taky hůř. U SPD je to prostě cvak-cvak a hotovo:) Noha je v nich fixovaná, vůle do stran je malá. Za mě jednoznačně shimano.

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.