Semiintegrované hlavové složení

5 nepřečtených
 • odik

  Rozumím tomu dobře, že segrovky na semiintegrovaném hlavovém složení Max 1 jsou jen pro přepravu, aby se nevysypaly kuličky ? Při montáži se musí odstranit. Jinak bych nemohl mazat a kontrolovat kuličky.

  • Cray  

   Pokud chápu správně, tak segrovky jsou na vnitřní straně hlávka, resp. misky. Tudíž po nalisování jsou uvnitř hlavovky. V hlávku je věneček, který je podle mě dostupný i z vnějších stran, tzn. po sundání vidlice a horní krytky a segrovky netřeba dávat pryč

   • odik  

    Segrovky jsou na vnitřním věnečku a po nalisování je to celé uvnitř hlavovky takže bych se na ně nedostal.Ne vidlici je ještě jeden kroužek.

    • Vilém  

     Z tveho popisu a fotek moc chytry nejsem, ale vetsinou to byva tak, ze ta segrovka jisti prachovku aby se do hlavoveho nedalo dostat a drzelo vse pohromade. Pri domazavani musis segrovku odstranit, rozebrat hlavko, namazat a potom opet slozit a zajistit segrovkou.

     EDIT: Jeste jednou jsem na to poradne kouknul a uz to chapu:) Pokud chces hlavko domazavat bez vylisovani z ramu, tak tam segrovku nedavej.

     • Cray  

      Tak to je za trest. Podle mě jednoduché jednorazové hlávko kde se s nějakym mazanim a servisem vůbec nepočítá, protože vylisovávat hlávko z rámu abych mohl sudnat segrovku a dostat se na kuličky je teda šilenost.

      Asi bych pustil pár stovek a koupil si něco normálního s rozumnym řešením.

  • odik  

   Jen mě zajímalo jestli jsem blbej já nebo výrobce.Budu aplikovat bez ségrovek :-)

Nová reakce na zakládající

Pro napsání příspěvku se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.