Sedlovka Ritchey WCS Carbon 350mm

18 nepřečtených
  • jonti

    Neviete niekto, aká je aktívna dåžka tejto sedlovky? Alebo teda koľko musí byť minimálne zasunutá. Alebo kde by sa to dalo zistiť? Alebo by ste mi doporučili niečo podobné ale lepšie? ;)

    0 0
    • maxtor  

      Tak zrovna tohle teď řeším. Našel jsem jeden detailní obrázek, kde byla viditelná i ta ryska maximálního vysunutí. Odhadem bych soudil, že víc než efektivních 22–24 cm z ní nedostaneš. Nevím o tom, že by se dělala v délce 400. Pokud seženeš přesnější údaje, dej je sem.

      0 0
      • zac  

        400 mm se dela 31,6 urcite, u 27,2 se obavam ze ne… :(

        0 0
      • kubad  

        Já ne, já už to vyřešil :-) zítra přijde domů

        0 0
        • maxtor  

          Ty se sem vůbec nepleť:-) Hliník neberem!!!

          0 0
          • kubad  

            ne, ne ne, bude carbon :-)

            0 0
            • maxtor  

              Ale ale, tak to je nějaká novinka!! Tak pak změř, kolik jí může trčet. Mě by těch zhruba 23 cm stačilo. Nerad bych ale dopadl jak Řehula…

              0 0
      • jonti  

        A odkial ju beries? Da sa niekde pod 2700? Ja ju chcem v 31.6, takže sa robí aj v 400. Ale na kupkolo maju 350mm a nechcem to riskovať.

        0 0
    • kubad  

      Jen info z katalogu Ritchey, dostupné průměry a délky sedlovek

      0 0
    • jecnak  

      Zauvazoval bych i o sedlovce s primym zamkem, protoze jednak je sup dost dlouhej a jednak prima sedlovka s vic dozadu vysunutym sedlem pruzi vic nez hokejka. (Doufam, ze zas nebudu muset dokazovat pythagorovu vetu.)

      Syncros, FSA, Easton.

      0 0
      • jonti  

        Ta WCS ma celkom malý offset, takže ma to až tak netrápi. A cena za celokarbon je dosť dobrá, napr. od FSA je K-Force o dosť drahšia.

        0 0
        • jecnak  

          Druha vec je jak pruzi – viz. zkusenosti povicero lidi.

          0 0
          • Gorgov  

            na karbonku spis min, je docela tuka ta 31,6 jeste o poznani tuzsi nez 27,2, ale je krasna :-)

            0 0
    • rass  

      co se takhle zeptat u vokolka?

      0 0
      • maxtor  

        Ten je ale pěkně drahý, tu sedlovku má za 5690. To je trochu mimo…

        0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.