• Georrge

    Budu kupovat nový rám, a s ním budu muset koupit i novou sedlovku. Jednak menší průměr (30,9) a jednak i delší (400mm). Už jsem se snažil něco vygůglit, ale našel jsem toho dost málo, to je opravdu taková bída na tyto sedlovky? Byl bych proto moc rád, kdyby jste mi s výběrem pomohli a dávali sem sedlovky různých výrobců o tomto rozměru. Google totiž dost sedlovek pod pojmem „30,9×400“ nenajde a všechny značky vyrábějící komponenty ještě neznám :) cenový limit 1000Kč (maximálně 1500 pokud pro to bude dobrý důvod), rád bych se vyhnul karbonu, v této cenové hladině mu moc nevěřím…

    Ideální by byla nějaká pěkná (velmi individuální) celočerná sedlovka s offsetem 10–25mm, přímý zámek bohužel nevyhovuje, vhodného posedu s ním sice dosáhnu, ale lyžiny sedla jsou dost nevhodně upnuty a už se trošku začínají ohýbat, nerad bych si zničil sedlo.

    Zatím to vypadá na nějakou truvativku, ritchey totiž nechci, není mi ta značka sympatická a jejich sedlovky se mi nelíbí. Zajímavě vypadá Kore, ale v republice asi neseženu hliníkovou o tomto rozměru… dále jsem narazil na syncros, ale tam zase mají prapodivné malůvky…

    0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.