• JakubCh

  Ahoj, chtěl jsem se zeptat, jestli někdo nemá zkušenost s těmito rukavicemi:

  http://www.kupkolo.cz/…1_90293.html

  nebo:

  http://www.kupkolo.cz/…0_89784.html

  Měním stávající, konečně jsem po šílené době zničil problém s bolestí rukou – pomohly nové řidítka + malé rohy, ale ocenil bych lehce lepší rukavice, stávající mají grip na naprosto debilním místě a gelová výstelka rovněž není = není moc rozdíl ,jestli mám rukavice, nebo ne. Chci krátké, cenu nechci hnát do závratných výšin (Speicialized BG), padly mi do oka tyhle. Návleky na kolena mám od Force a plná pokojenost, ale nevím, jak rukavice… Tak pokud by někdo jedny z nich znal…

  Jinak klidně bych uvítal i tip na jiné okolo těch 300-, ideálně z kupkola, beru od nich těď tretry, tak kvůli poštovnému…

  • MirosPikos  

   Zdravím, nemáte někdo rukavice Force ULTRA TECH (nebo jiné od Force) ve velikosti M? Zajímalo by mě, jak máte velkou ruku :)

   Díky

  • Pepe393  

   Mám ty za 3 kila a spokojenost.

   • MirosPikos  

    A velikost, čirou náhodou? Jestli L nebo M, tak si prosím změř ruku jestli můžeš…

  • vasek80  

   Chci si objednat rukavice Force. Měřím si krejčovským metrem dlaň a mám 21.3 cm. Velikost L je pro 21cm a XL pro 22cm. Běžně nosím rukavice vel. 9 a XL jsem snad nikdy neměl. Máte někdo zkušenost?

   • String  

    Mám Force Arctic a psal jsem k nim recenzi: Velikost jsem vybral raši XXL, protože s 22 cm obvodu dlaně jsem byl podle tabulky na hranici XL a XXL. Po vyzkoušení vím, že by XL byly malé.

    Nevim na které je dotaz, ale asi bych doporučil si je koupit někde osobně nebo objednat víc velikostí a nevhodnou vrátit.

Nová reakce na zakládající

Pro napsání příspěvku se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.