• marosjeborec

Ahoj, chtěl bych se zeptat na vaše názory ohledně tohohle kola http://www.decathlon.cz/…75quote.html#… . Za mě nejlepší výbava v teto cenove relaci. Uvazuji ze si ho koupim, Za kazdou radu budu rad

• scalar  

Převodník 30z. na 27,5" kole? merosnebudeborec

• marosjeborec  

Taky me zarazila 30tka, vymenil bych ji za 36 zubu.

• puka  

Btwin kupují většinou lidé s nižší výkoností (začátečníci), takže to je asi dobře cílené na cílovku. :)

..bez urážky

• marosjeborec  

Jsem junior a 3 roky jsem jezdil závodně silnici a tedka mám v plánu si koupit bika.Takže začátečník rozhodně nejsem. Klidně napiš a zajedem na švih a ukážu ti začátečníka.

• puka  

Tak to nemyslím. Tím, že to je veliký obchodní řetězec soudím to, že cílí hlavně na začátečníky. Nikoliv jen na ně.

• Sunshine 29  

Tak mu ujedeš. A co to vypovídá o tom biku co se tu řeší?

• Petr L2  

Možná, že by stačilo před položením otázky zadal do vyhledávání Rockrider 920 a možná, že by si se vůbec nemusel ptát :-)

http://www.bike-forum.cz/hledani?…

• Vilém  

A co by mu to vyhledavani teda naslo?

• Petr L2  

7 vláken ve kterých se o tomhle kole píše.......

• Vilém  

No neke a kliknout sis na ne zkousel? Pripadne se podivat co odkazuji?

• puka  

A aj kdyby nějaké obsahovalo detaily ohledně kola, tak se tu ptá na aktuální nabídky konkurence ve srovnáním s tímto kolem…

• Sp6rk0  

Nedavno jsem pred tim kolem stal a za ten peniz super.

• Lettak  

Dej tam 34T převodník a bude to OK. Za mě ještě bezduše – bacha, ráfky mají mavicovou vložku!!! a širší řídítka

• Mufflon  

Tak jsem se podíval na specifikaci XC920 a vedle něj se snad ani nevyplatí nic stavět za ty finance.

Nevíte jestli tam bez problému vlezou pláště xcross king 2.3 a případně i něco do bláta 2.4 a přitom tam byla ještě použitelná mezera ?

Nová reakce na zakládající

Pro napsání příspěvku se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.