• jaribori

    Ahoj všichni, po několikadenním pátrání po novém biku jsem takřka definitivně rozhodnu pro:

    https://www.decathlon.cz/…8558253.html

    Jen pro svůj dobrý pocit bych se rád ujistil, že nešlápnu do velkého lejna vzhledem k tomu, že kupuji kolo z hypermarketu. Poslední kousek velikosti L v ČR se nachází v Českých Budějovicích.

    Díky za reakce.

    0 0
    • Velomiwookie  

      neslapnes, ber :)

      2 0
    • K2  

      Mi se líbí ten Carbon model, ale je to o 9 tis více

      https://www.decathlon.cz/…8558254.html

      0 0
    • MatS  

      Za ty peníze asi dobrý. Jediné co by mi na tom vadilo:

      • brzdy, ale sám uvidíš, zda je časem budeš chtít vyměnit za Shimano (deore nebo lepší), co budou brzdit o parník líp
      • Záplety Mavic. Tuhost nic moc a nevím, zda už u těchto Mavic zlepšil ten zadní náboj, kde se udělala hned vůle

      Z provozního hlediska je GX kazeta oproti Shimano kazetám dost drahá. Třeba časem vyměníš záplety za lepší s ořechem Microspline a kazetou Shimano. Fungovat to se Sram přehazkou a řazením bude normálně.

      0 0
    • Lukas1976  

      Za ty peníze je to výborně osazený bajk. Předpokládám, že když Vám na tom kole nebude něco vyhovovat, tak to lze vrátit. Kazety GX bych se nebál, budete-li měnit včas řetěz a je-li ve předu 34 zubu a nebude tak pořád pilovat ty nejtěžší převody, tak by Vám měla vydržet dlouho a kdovíjaké budou ceny za pár let, třeba se bude dát koupit i něco rozumného od alternativních výrobců.

      0 0
      • Miro91  

        jestli správně koukám, je tam kazeta od 11 zubů na klasický ořech, tak může dát shimano a neřešit nový ořech…

        0 0
        • MatS  

          12s Shimano dělá kazetu začínající pastorkem 11z? To spíš SunRace.

          A to je další fail toho kola, který jsem si nevšiml.

          0 0
          • Miro91  

            moje chyba, pardon :) kazdopadně jsou tu i alternativy jako zmiňovaný sunrace…

            0 0
          • jonti  

            Za ty penize to neni fail.

            0 0
          • kycis  

            Tak za 30 mas kolo s Rebou, nemuzes chtit vsechno. Za ty prachy ma spousta znacek NXko a k tomu zakladni Judy nebo neco podobnyho.

            0 0
          • novas752  

            Vzhledem k ceně toho kola bych to spíš než za fail považoval za standard dané kategorie, brzdy také. Ostatní komponenty (zbytek řazení, vidlice, kola) podobně drahou konkurenci zásadně převyšují.

            0 0
        • mrazik01  

          twl, fakt je tam kazeta NX :D

          0 0
    • Dann  

      Rád bych to tu oživil dotazem na velikost rámu.

      Jsem na hranici mezi M a L se svými 176cm, respektive podle Decathlonu bych měl vzít L. Máte někdo zkušenost, zda to L nebude velké?

      Bohužel k vyzkoušení nikde nejsou.

      Díky

      0 0
      • skialp  

        Mám 175 cm. Zkoušel jsem M i L a L mi sedělo lépe. M bylo krátké. Za tu cenu super, nakonec jsem jej ale nebral. Škoda že má kazeta menší rozsah 11–50.

        0 0
    • Hedus  

      Určitě si vezmi M. Já mám 173–175 :) a L už bylo opravdu velké.

      0 0
    • Dann  

      Tak na prodejnu jsem si objednal L, zkusím a uvidím, případně jim ho tam nechám. M jim dokonce dneska úplně zmizelo z nabídky, takže nejde dát ani do sledování dostupnosti..

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.