• divisek

    Chtěl bych vědět,co si o ní myslíte,případně poraďte jinou variantu v podobné cennové relaci…prostě pro a proti.

    Díky.

    0 0
    • rudiinko  

      epicon je lacnejsi, ovela lahsi a ma lepsie materialy (rocnik 2009 a novsie), navyse je tu moznost tuningu. Za cenu Tory 302 je tuneny epicon… o tomto tu bolo uz vela pisane, staci hladat.

      0 0
    • Trog  

      ZDravím

      Já ám na zimákovi tuhle toru

      http://www.kupkolo.cz/…ck_4868.html

      Jsem s ní naprosto spokojen vyžehlí toho opravdu hodně!Koupil jsem ji za 2000 kč rok jetou po servisu.Chodí krasně 1cm pod korunku.Je tam pružina na 75 kg,ja mám 80 kg tak je taková měkčí,ale mě to vyhovuje..Hlavně ji vůbec nemusím šetřit a bát o ní neboť má 2.5 kg(ne jak Sid WC 1400 g)

      Dřív sem měl Rebu Sl a RS Sid World cup,ani jedna mě nechodila tak dobře.

      Aji když Toru snížím U-turnem na 85 mm tak krásně kopíruje lehčí terén.(Vrací se velice rychle,štelování odskoku funguje parádně.)

      Zas se fakt že za 4500 kč bych si ji asi novou nikdy nekoupil

      PS: divisek:Zaleží na tobě jestli chceš mít lehké kolo a více servisovat vduchouvou vidlici.Nebo mít těžšší kolo s nenáročnou pružinovou vidlicí na kterou se můžeš spolehnout a nebat se njáké větší rany

      0 0
    • Smazaný účet  

      Na jake kolo to mas?

      0 0
      • Trog  

        Tu toru mam na XC rámu a Sidku ma taky na xc.

        Jako jestli míříš na to že zdvih 130 mm se nehodí na XC geometrii,ale na AM/enduro

        tak to mi je jasné.

        Jak sem psal koupil jsem ji z hecu za 2000 kč z umyslem,abych měl kam upnout přední kolo:)

        0 0
    • JSt  

      jestli se nepletu, tak ta 289 se davala jen na novy kola. je pruzinova, ma 100cm a zadny jutern. regulovat se nejak da predpeti pera a utlum. je tezka, navzdory cemuz u mne chytla vakl jak svina. ale na druhou stranu nechodi (mozna diky tomu vaklu) spatne. ;-)

      pokud bys ju mel novou do 2.500kc, vezmi ju. jinak bych se dival jinde ;-).

      0 0
      • Trog  

        289 nevím ja se bavil o 302 u turn 85–130mm

        Jinak o prodávání sem tu taky nic nepsal:)

        LOL

        0 0
        • Toutou  

          Helé Trogu, mně připadá, že ani JSt ani lukas aka mitro nereagovali na tebe.

          nebo mi něco uniká?

          0 0
    • divisek  

      díky vám všem za info,mám ji na mongoose otero super,což je celopéro,nechodí špatně, ale polslední dobou pošilhávám po jiné,aby nebyla brutálně drahá a přesto v dobré kvalitě,třeba i vzduch

      0 0
      • stan.zak  

        Ahoj pane, mám pružinovou Toru 318 i 302, jsou sundané z mého a manželčina kola. Rád ti ji prodám, cenu dohodneme. Popis vidlic je u kol v profilu, včetně datumů, kdy k sundání (měnil jsem za Epicony) došlo.

        0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.