• Miki Gee

    Zdravím chtěl jsem se zeptat zda někdo vozí víše zmiňované řiditka, jsou za velice zajímavou cenu tak uvažuji o koupi.. jezdím xc a traily tak mám obavy jestli něco vydrží … díky za odpověd. …

    0 0
    • tonik666  

      Wake je nejaka cinska produkce z aliexpressu, takze za ne ruku do ohne nikdo neda.

      Zjisti si co vazi a pokud jsou lehci nez standard zabehnutych vyrobcu, tak ja bych mel obavu. Zda oduvodnenou, to uz nikdo nevi.

      0 0
    •  

      Ahoj, tyhle řídítka jsem objednával nedávno. Váží kolem 350g. Pocitově mi připadají bytelna, oproti 640 od Pellsu nepozoruju, že by byly „měkčí“. Ještě jsem s nima nejel, protože mám kompletně rozebrané kolo zatím. Měřil jsem i tloušťku stěny na koncích, a je to cca 3mm. Tady je pár fotek jak vypadají v reálu.

      0 0
    •  

      Menší zpřesnění. Přesná tloušťka stěny na koncích řídítek je 2,7 mm. Pro srovnání PELLS XV6 640mm mají na koncích stěnu jen 1,8 mm.

      Přidávám i odkaz přímo na aliho, dorazily za 18 dnů a nepoškozené. zde

      0 0
      • Miki Gee  

        Díky za info, ja je už objednal a radši projistotu rovnou dvoje :D snad budou sloužit dobře. pak dej fotku jak vypadají na kole ;)

        0 0
        • tonik666  

          Vzal jsem představec. Za 4.50 USD je to na testování ideál.

          0 0
          •  

            Představec jsem objednával taky, za tu cenu se to vyplatí aspoň zkusit :) Každopádně pocitově mi připadá dostatečně tuhý a myslím že by něco vydržet měl. A vypadá celkem hezky :)

            0 0
            • tonik666  

              Hezky je, vzdyt je to taky lehce odflaknuta kopie funn funnduro:)

              0 0
              •  

                Přesně tak :) Materiál by měl být stejný a to AL6061, podle toho co jsem před objednáním našel. A hmotnost je ± taky stejná, navážil jsem nějakých cca 120g :) Což taky napovídá, že by materiál měl být totožný, protože rozměrově se ty dva představce nijak zásadně neliší :)

                0 0
            • vpa007  

              jojo… vypadá docela hezky, taky sem na něj už koukal… uvažuju o něm jako o krátkým /lehkým klacku na děckokolo… takže jestli to přežije vás borce, tak to přežije i mý 25kilový děcko :-D

              0 0
        •  

          Fotku dám hned jak ho poskládám :) musím ještě udělat pár úprav na rámu a pak dám kolo do biků, takže bude fotek víc :)

          0 0
          • Miki Gee  

            Tak jsem je konečně namontoval a nevypadá to zle :)

            0 0
            • vpa007  

              hm… vypadá to dobře… věříš tomu?

              0 0
              • Miki Gee  

                No ještě jsem to neprojel ale pryšly mě docela tuhé na tu délku, ale taky o dost těžší než origo od Špešlu…

                0 0
            •  

              No paráda, vypadá to dobře :D já ještě nedodělal ty úpravy na rámu, takže mám rodla pořád v šuplíku :D Dej pak vědět jaké z nich máš pocity, až je projedeš.

              0 0
              • Miki Gee  

                No pocity, docela nejistota :! nebo spíš jako sedí mě úhly a vše ale nejak mají moc velký průhyb jak při dopadu (tam to je dost znát) tak i třeba při stoupání, a začínám jim krapet nevěřit… nikdy jsem podobně široké řiditka nevozil takže nevím zda je to v mezích nebo je to příliš…má někdo zkušenost ?

                0 0
    • balu-23  

      Ahoj, tak jak to dopadlo,žiješ?Chci je koupit na Aliku, ale nevím,nevím. Celkem mě tam zajímají některé karbonové vlaštovky, ale cena je 15 usd,tedy jako hliník.Nevím,jestli tomu věřit??

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.