WCS proti Stylo WC na HFS 2000-D

26 nepřečtených
  • Smazaný účet

    Ahoj, kupuju nové kolo, ale potřebuju tam 400mm sedlovku a rozhodl jsem se koupit celou sadu dílů (představec, řidítka a sedlovka) a tím trochu snížit váhu oproti původnímu FSA na Meridě HFS 2000-D 2010 , ve výběru jsou:

    Co bude podle vás více ladit (lekslé X matné) a co je lepší?

    Anketa: Sada WCS Wet nebo Truvativ Stylo World cup?

    WCS
    14x
    58%
    10x
    42%
    0x
    0%
    0 0
    • StuntJ  

      za mě Truvativ, není to tak všední, jako Ritchey. Jen mě trochu štve to jejich nadceňování představce Truvativ Stylo World Cup, oproti TEAMu má jenom jiný potisk a hned je to o 300,–Kč výše :o(

      0 0
    • Azmir  

      Ritchey vychází váhově lépe, takže za mě ritchey

      0 0
      • StuntJ  

        Těm vahám, co tam mají uvedené, nevěřím ani za mrtvého psa…

        0 0
        • roud  

          vidiš a přitom u představce a rodel váha docela i sedí :O)

          0 0
          • StuntJ  

            hmm nevím, nevím, aby pak nebyl rozladěn jak např. majitelé FRM5, kteří se těší na váhu okolo 1800g a pak zjistí že mají přes 2kg :o))))

            0 0
          • funkatron  

            aj u sedlovky

            0 0
            • slavekRM  

              Hm, já to navážil asi tak (katalog, skutečnost):

              řidítka 125/131g

              představec 115/116g

              sedlovka 196/225g (průměr 31,6)

              0 0
        • Turbo  

          Mám komplet Worldcup od Truvativu a váhově to sedí.

          0 0
    • Turbo  

      Jinak Truvativ jsou oproti konkurenci spíše pevnější a málo pružný!

      0 0
      • Turbo  

        Sorry jsem si nevšiml, že píšete o Team, já tady pořád o karbonových Noir…

        0 0
    • pI3rre  

      A co takhle Aerozine představec

      sedlovka

      sám o nich na bike uvažuji, pěkný design a váha není nejhorší. Dělají jen představce a sedlovky, ale určitě by jsi nějaké řídítka doladil (třeba ty styla)..

      0 0
      • pI3rre  

        Všiml jsem si, že sedlovka je potřeba 400, takže se omlouvám za nevhodný návrh. Bral bych WSC, ušetříš více na váze.

        0 0
      • Georrge  

        mám představec i sedlovku aerozine, sedlovka je parádní (váha kolem 180g už si nepamatuju přesně) a představec má 109g (90mm), akorát sedlovka je v pololesku a představec je matný, takže vypadají trochu jinak.

        0 0
    • Pumsc  

      Dobrá volba kola:),taky se na ni chystám,hybaj hodit fotky do profilu!:))

      0 0
    • šlapatko  

      Kup komplet KCNC.Je lehči než ritchey a za podobné peníze.Sám ho nejezdím, jen uvažuji o koupji.Sedlovky dělají jen s přímým zámkem.

      0 0
    • Hnoj  

      Ani jedno…

      Řidítka EC70, představec Syntace F139, sedlovka EC70. Získáš dobrou váhu a v případě sedlovky i bezkonkurenční pohodnlí a to všechno za cenu výše uvedených recyklovaných plechovek od piva :-D

      Ale jestli chceš tý meridě vážně pomoct, nech na ní FSA (který má na jízdu pramalý vliv) a posaď jí na jiný kola…

      0 0
      • roud  

        tahle kombinace je sice hezká ale proč zbytečně míchat značky ??? buď bych dal komplet easton. ritchey , fsa a nebo truvativ to že je to merida neznamená že to musí bejt hned kočkopes ;o]

        0 0
        • Hnoj  

          Ceny? Dostupnosti? Jak se chceš dostat s komplet EASTON do 3 litrů? :-D

          0 0
          • roud  

            pokud mu to cos psal dáš do třech litrů tak asi může tenhle thred rovnou zavřít protože těžko sežene něco lepšího :O)

            0 0
    • AleZ80  

      Zdravím všechny,

      a prosím o radu Vás co jezdíte Meridy. Měřím 170 cm a chtěl bych si koupit MATTSe HFS. Mám si koupit 16" nebo 18" ? ( horní rámová trubka u 16-ky má 570mm jako u Scotta Aspect kterého mám nyní a ten se mi zdá krátký )

      0 0
      • sYs  

        Ahoj, mám stejnou výšku a jezdil jsem Meridu TFS 900 v 16" a s představcem 100mm, 400mm sedlovkou vytaženou 260mm a s offsetem 20mm a přišlo mi to úplně akorát (viz foto v profilu).

        Jo a horní trubka (efektivní délka) byla taky 570mm.

        0 0
    • Smazaný účet  

      tak kolo je již složené v servisu, stavím s etam s foťákem a hodím sem fotky, jen předesílám, že tam ještě nejsou wcs kvůli penězům a že barva je daleko tmavší než na obrázích na netu – vypadá to daleko líp, takže zase prodávám rám Scott Scale Al …

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.