• argo22

    Zdravím ,

    prosímvás nevěděl byste nekdo čím to může být a jak opravit vidlici, když mi přez noc unikne z negativní komory tlak ? ventilek jsem zkoušel vymenit a to nepomohlo.

    Předem děkuji za odpověď

    0 0
    • kyl  

      Těsnění.

      0 0
    • MirosPikos  

      Rozborka, vyčistit, vyměnit o-kroužky, namazat, nový olej, složit a jezdit.

      0 0
      • kyl  

        Nechápu proč nepoužívaj manžety.O-kroužek je tak vhodnej jako statické těsnění.

        0 0
        • Concorde  

          Alespon to snadno sezenes

          0 0
        • Zdyn  

          Protože klasické manžety těsní pouze z jedné strany, jsou dražší. a často mají větší odpor. O-kroužky se používají jako pohybové těsnění všude v průmyslu, ikdyž v této aplikaci mají jistá omezení.

          0 0
          • kyl  

            V Epiconu mám dvě a že by to mělo větší odpor si nemyslím.Vidlice chodí o hodně líp jak s jednou a pružinovou negativkou.

            0 0
    • argo22  

      kluci a kde se daj ty okrouzky objednat a neni tam velka posta ? u nas na malym meste je nemaji a do brna se me pro ne extra nechce… nemohl by me je nekdo z vas pripadne v obalce poslat? mely by to byt krouzky 22×3,5. Pokud se nepletu melo by tech 22 byt vnitkem

      0 0
    • MirosPikos  

      Kdyz pohledas, je tu nekde seznam, jaké kroužky to maji být. Jsou to různé rozměry a materiály. Jsem na mobilu, tak se mi to nechce hledat. Neni se dá koupit celá sada přímo od RS, ale to je zbytečně drahý.

      0 0
    • argo22  

      ok takze 22×3,5 nbr70

      ta 10×3 je tam kde ?

      0 0
      • argo22  

        sorry uz sem to nasel kde je :D

        abych uvedl vse na ravou miru – menil sem u savle zdvih odebranim toho plastovyho dorazu takze pocitam stim ze bude v haji nejspis jen to tesneni 22×3,5 – pistek sem totiz nemel vubec sundan a predtim vidle drzel tlak suprove – byla defakto nova lezela asi rok ve skrini a neuslo zni nic …

        0 0
        • MirosPikos  

          Kdybych to už měl rozebraný, dal bych všechny kroužky nové a máš na pár tisíc vystaráno.

          0 0
        • mr.nikdo  

          To by mohlo byt tim, ze dostali o-krouzky kour.

          Vymen vsechny i v tlumeni.

          • pro jistotu – nalij tam i nove oleje!
          0 0
    • argo22  

      nemate teda nekdo po ruce obchod kde ty krouzky maji ? ja bych musel letet 60 km do brna – u nas je nikde nemaji… potreboval bych ty 22×3,5 – klidne 4 kusy a pak ty 10×3 ze 2 kusy. Material ten nbr70. Prachy bych poslal z uctu – vsude na eshopech maj hrozne drahou postu – nechce se me davat 97 kc za 20kc polozky …

      0 0
      • mr.nikdo  

        Napis mail do Alfa Agro urcite posilaji.

        Jinak vem vsechna tesneni ze seznamu v odkazu MirosPikos a udelej komplet servis.

        Jako prvni nejcasteji preteka olej v tlumeni, takze rovnou tomu predejdi ;).

        0 0
    • milmat  

      Mám Reba RL 29 na Trek X-Cal 29 z roku 2011. Nikdy jsem na té vidlici nedělal servis. Jako nic špatného na ní teď není, ale podíval jsem se na servisní videa, tak bych snad nějaký ten servis zvládl i doma. Chtěl jsem zjistit, co je to přesně za vidli, tak jsem zadal SN na webu RS (https://trailhead.rockshox.com/en/search/), ale ten hlásí, že nic nenašel.

      Takže teď nevím, jakou sadu na repas mám pořídit. Díky za rady.

      Zajímavé je, že mám ještě druhé stejné kolo a i SN na vidlici toho kola na RS nenajdu. Ani na jednom se nic neměnilo nebo o tom nevím.

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.