• aTT

    Ahoj

    hledám někoho kdo má kolo RB IQ 275 a mohl by mi ověřit, zdali se na jeho sedlovku vejde adapter pro sedačky Hamax (TOTO)

    Uvažuji o koupi, nemohu mít dvě kola, a prcka budu chtít občas svézt s sebou.

    Díky

    0 0
    • černápole  

      Jakou velikost rámu zvažuješ? Jinak hamax měl alespoň u mě v návodu napsáno, že nesmí být používán na celoodpruženém motocyklu-)

      0 0
    • Ondrej01  

      Na předchozí generaci RB IQ velikosti L (jednočep, kola 26, 120mm zdvih – viz foto) jsem sedačku hamax občas vozil. Nic nekolidovalo ani při vypuštěném tlumiči. Nezdá se mi, že by 275 XL tam mělo méně místa. Budeš ale asi muset sundat logo ze sedlové trubky.

      0 0
      • aTT  

        Já bych právě rád našel někoho, kdo má model 2015 a výš ve verzI 275 (rám L nebo XL),, z fotek mi přijde, že různé verze mají ten prostor jinak velký..

        • ten adapter má na výšku 8cm, hloubka je pak 4cm..

        Díky všem

        0 0
        • pumpy  

          Nemáš lepší si zajít s kolem do obchodu a zkusit si to sám? Např Decathlon?

          0 0
    • skvedo  

      IQ275 v L, jesli ti to pomůže.

      0 0
      • aTT  

        Díky dík,

        to vypadá spíš že to tam kvůli zkosení hormího rámu o fous nedám..

        • pokud by tu byl někdo s XL, budu vděčen..
        0 0
        • skvedo  

          A nezapomeň že tlumič ve zdvihu půjde spodním „okem“ nahoru.

          0 0
          • aTT  

            Pujde nahoru i když bude v lock-outu? plánoval bych vozit malého jen na rovném terénu – cyklostezka atak s uzamčeným tlumičem..

            dík

            0 0
    • maajkee  

      Hele popravdě, než řešit takovouhle volovinu, tak kup někde za 2 tisíce nějaký trekový kolo. Sedačku tam dáš v pohodě, na cyklostezky plně dostačující, nemusíš se pak ani stresovat to nechat někde před cukrarnou a nebudeš si zbytečně mrvit IQ.

      Já takhle s fullem plus plečka se sedačkou odvozil dvě děti.

      0 0
    • mimino  

      Ahoj. Riesil som rovnaky problem. Mam iq275 xl a kupoval som Hanax sedacku. Bavil som sa o tom v RB Praha a bolo mi doporucena ze radsej nie. Ale da sa. Tak som si postavil pre prcka RB crr a je klid a pohoda.

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.