• snas89

    Kdo jedete?

    A kdo s ohledem na současný počasí má zaplacený, ale asi nejde?:D

    Otázka pro místní: jak to máte s počasím a tratí? Bude to spíš jako loni (sluníčko a trať super), nebo jako předloni (chčije a chčije)?

    0 0
    • Tydlii  

      já mám v plánu jet, ale pouze pokud počasí bude ok (zaplaceno nemám), škody na matroši mi za to nestojí, škody na zdraví už vůbec ne. Hlavní cíl sezóny je o týden později a vyřídit se tam za 7h v blátě fakt nechci.

      0 0
    • vt  

      Jedu, pocasi uz neresim, proste kdyztak pojedu trochu dyl :-)

      0 0
    • Blunderbuss  

      I kdyby nepršelo v den závodu, tak letos je v Broumovském výběžku obecně výrazně více vláhy, než v letech minulých. Letos se mi mockrát nestalo, abych se během vyjížďky pořádně nazasvinil a k tomu se nepotýkal s bordelem od dřevařů. Ostatně i to bude jeden z důvodů několika změn na trase. Takže za sebe počítám spíše s mokrou a blátivou variantou.

      0 0
    • MaTHa  

      Teď na horolezeckým fesťáku 4 dny total chcanec. Všude bahno a to rozhodně už nevyschne. Kamarád projížděl prostřední Sudety a brodil se s kolem v bahně.

      0 0
    • Dejv0  

      Mám zaplaceno, jestli nebude chcát ráno tak jedu. V srpnu jsem moc nejezdil, tak podle nohou a podmínek to případně někde zabalim, nejedu honit čas, takže spíš si dobře zajezdit. Dáme řeč?

      0 0
    • vt  

      Predpoved zatim az podezrele paradni :-)

      0 0
    • th74  

      Změny na trati už jsou zakresleny v mapě:

      https://redpointteam.cz/…e-a-profily/

      Letos to bude krapet kratší a jednodušší.

      1 0
      • vt  

        Skoda Ostase, Slavny asi po trase Trilogy … neznam ten sjezd z Honskyho Spicaku, vypada to dost z kopce :-)

        0 0
        • th74  

          Ta nová část za Honským Spičákem bude celkem lehká. Odhaduji i rychlejší než po původní trase.

          1 0
    • wishpull  

      Kdyby někdo chtěl dopravu tak jedu v pátek odpo z Příbrami přes Prahu, návrat po závodě. Mám minimálně 2 místa.

      0 0
      • th74  

        To ale není přímo na trase, podle mě to je na žluté mezi Václavem a Kovářovou roklí.

        0 0
        • vt  

          JJ nesouvisi to se Sudety, ale i tak mi to prijde silene :-/

          0 0
    • Tydlii  

      Tak opět DNF – zn. Prodam závodní kolo a koupím kajkak nebo něco takovýho .

      0 0
      • Lachtis  

        A důvod? Proč DNF…?

        0 0
        • Slavik  

          Asi to nebylo závodní kolo :-)

          Normálně jsem dojel, sice ne 1., ale ne poslední, žádná trága tam nebyla, až na tu holčinu na 5. km

          0 0
          • celevra  

            Ta holčina jela se mnou v autě, no naštěstí celá, nic zlomenýho, jen odřená dost, prostě jí tam nákej blb sejmul – klasika cpal se před ní a štrajchl jí o řídítka, on to ustál, ona bohužel ne.. Smutný, že vlastně jel dál..

            0 0
            • bosmilan  

              Viděl jsem v jednom šotosjezdu vedle tratě v poli 4lidi jak jsou u někoho zraněného a vypadalo to škaredě.

              Byla to šotka před těma asfaltovýma vlnama…to bylo ono ta holka,nebo to bylo ještě něco jiného?

              0 0
              • snas89  

                Byla to holka. Myslím z ghostu. Nějakej krypl ji prý předjízděl a vrazil do řidítek. Semlel jí a ani se nezastavil a jel dál.

                Já jel okolo, když už ležela, byli u ní tři klluci a vypadala už stabilizovaná, tak jsem neviděl moc důvod zastavovat. Počkali tam s ní, než přijela záchranka.

                Holka potlučená, sedřená, ale je prý jinka ok.

                Kdo konkrétně to byl nevím.

                0 0
                • bosmilan  

                  Tak to je to co mám na mysli.O kterou holku se jednalo vím,známý si s iní psal večer a že je ok.

                  Naprosto zbytečný pád,ale horší je,že ani nezastavil ten co se s ní „srazil“

                  0 0
                  • milan.v  

                    Takto sejmul frajer kamaráda na KPŽ ještě v Dobřichovicích – poškozená tretra, helma na vyhození, spotřebák odrbaný (opravy na další závod za cca 7–8 tis.), on naštěstí jen odřený…

                    Ten frajer neřešil nic a jel dál jako by nic neprovedl, stejný případ jako zde…

                    Prostě se lidé k sobě chovají jako sebranka a pak to má být lepší například na těch silnicích, cyklostezkách, atd., kde se střetávají různé skupiny…

                    0 0
                    • snas89  

                      Hele to nejde takhle pausalizovat.

                      Na sudetech jsou vseobecne super lidi a sdilej spolecny zajem prezit a pomahaj si.

                      Jeden debil stado nedela.

                      0 0
                    • McBlacky  

                      ne pokaždé ten kdo jde k zemi může za to, že se to stalo. Když se někdo motá, brzdí kde nemá a dělá chaos, často se stane, že si štrejchne a jde ven.

                      0 0
      • snas89  

        Co sachy nebo mladyho chemika?

        1 0
      • michal1968  

        Všechno nemůže dopadnout tak dobře jak Drasal..

        Co se dnes nepovedlo?

        0 0
        • Tydlii  

          Někde na 38. Vzpříčený klacek a díra do zadního kola. Jel jsem v módu jedu si to užít a nebudu to hrotit, forma už je pro letošek stejně v prdeli takze nač se stresovat. Dal jsem duši, ale po 500m další díra. Dal jsem další duši, jel opatrně, poslušně si slezl na Václavovi, no a v dalším sjezdu zase díra. Asi bych to ještě zkusil, kdyby to třeba bylo po nějaký technicky chybě nebo tak, nicméně s vědomím ze duše v 35mm rafku proste nebude fungovat jsem to vzdal, dosel na obcerstvovacku, tam dal třetí duši a jel do Teplic na pivo.

          0 0
          • vt  

            Tak to je pech :-/ IMHO sem te asi zahlid v patek vecer u volejbalu, to ste jeste vypadali v poradku :-)

            0 0
          • michal1968  

            Tak to je smutný příběh…ale zase takový pech se příště nemusí opakovat..si řekni…

            0 0
            • Tydlii  

              Po upadlý klice na králi, 5 pádech během měsíce a rozsvihanym autě a zničených 2 rafcich jsem si řekl ze je čas zvolnit a potrenovat zvedání pulitru :)

              0 0
    • celevra  

      Po třetí na Sudetech a prvně sem viděl cíl, takže spokojenost, ale teda, auau.. Do 40. km cca jede celá špička u sebe, dcl pohodička, jede se hezky, občas to klukům potáhnu at ukážu dres na špici.. :) První větší selekce nastává za „tunýlkem“ , kde ještě dojíždím celkem dopředu a jedu ve skupině kolem 7 až 10 celkově, do kopce to je super, z kopce horší, sjezdy dost vymletý, pláště nedržej a občas du až na ráfek. Krize nastává na 70. km, tady vypínám, křeče hlavně do dlaní a rukou, nohy už taky nic moc – 36t převodník neodpouští. Čekám totál propad v pořadí, ale očividně dost lidí je ještě víc v hajzlu jak já.. :) Takže v hlavě mám vlastně dvě myšlenky a to, jak to přežiju do cíle a co předvedu na Hvězdě. No povedlo se! Hvězda pokořena, diváci uspokojeni a já to doprdím do cíle 12 celkově, TOP 10 nedopadla, ale i tak to hodnotím pozitivně.

      Jo a ještě bych dodal, že ty borci s pivem, co tam napouštěj ten brod, mě pěkně nasrali, samozřejmě sem se nechtěl namočit, tak to zkouším objet, což pozdě vyhodnocuji, že to nejde a skáču do brodu, předovka mi mizí ve 2/3 ve vodě a já házím solidní šipku. Nečekané ochlazení. :))

      1 0
      • snas89  

        Pekne ty:) to ja vozim zazitky z druhyho konce pole:))

        0 0
        • michal1968  

          Výsledková listina musí být úplná.. Ne?

          Něco o tom vím..

          0 0
          • snas89  

            No to jo…ale když máš každý rok horší a horší čas…:)

            Ale letos jsem si teda užil peklo, ve výslekdu jsem rád, že jsem to vůbec dojel.

            0 0
      • Wilhelm  

        Hezký report, ti borci (lezci) s pivem a brodem jsou tradice Sudet, byli tam, když jsem jel Sudety poprvé t.j. před cca 15 lety. Teď už to tam stavěj snad jejich děti … a brod je větší a větší :)

        0 0
    • stratom  

      Pěkný to včera bylo. Jsem dělník pelotonu, takže druhá půlka startovního pole. Do kopcu to šlo celkem dobre, az na posledni stoupání. Z kopců to bylo horší, technika nula, ty dvě projížďky po Palave nestačily 

      1 0
    • wishpull  

      Jel jste někdo tu rock garden , těsně za hranicema v Polsku, bylo to doprava a nápis „trial“?? Dole jsem viděl ležícího závodníka, kterej se tam vyndal, ale jen díky tomu, že za posledním dropem někdo přídal do vzdálenosti 0,5m dva příčně umístěné kameny jako břity- dalo se to jen skočit, ale týden předtím prý to nebylo. Byo mi ho líto, asi měl ráfek v pr.., ale solidárně ty šutry odstranil, takže kdo jel po cca 60 místě už to teoreticky mohl sjet. JInak se mi trať moc líbila, po 6 letech co jsem nejel se mi zdálo, že přibylo trejlů, a hlavně ty výjezdy byly nějaký prudší :) A varování mimo : už si nikdy nekoupím „snídani“ z toho se fakt nedá najíst a poměr cena/ výkon?

      Poděkování pořadatelům za úžasnou práci a atmosféru- též fandům, hlaně pivo před brodem je vynikající, po těch přeslazenejch jont.

      0 1
      • McBlacky  

        Kolo tam rozstipal Stastnak, pak to odstranil. Resilo se to na FB. Bud to nekdo udelal schvalne, ale

        Je i moznost ze ten jeden sutr se vyvalil kdyz to nekdo blbe prejel/prebehl. Nebyly dva a nebyly tam dany, byl to jeden co byl otoceny o 90st proti puvodnimu umisteni na zpevneni dopadu

        0 0
        • wishpull  

          Tak to je asi možný, viz níže žvějk, ale vypadalo to fakt děsivě, jsem rád, že jsem se do toho nepustil.

          0 0
      • žvejk  

        Ano jel, asi jako sedmý, ten kámen tam byl jako sjížděcí z toho velkého balvanů, jako člověk si toho moc nevšimne, ale pochybuji, že by se sním dalo hnout i nešikovným přejetím kolem. To musel nějaký dobrák poupravit poupravit…

        0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.