• Hynas

    Kdo bude kolmo přítomen?

    0 0
    • jIrI___  

      Zas v takových mrazech, ty si to počasí snad vybíráš záměrně :)

      0 0
      • Hynas  

        Mráz přitvrdí podklad, takže to pojede. A navíc bude azúro…takže to bude skvělé divadlo pro pěšáky. Jedeš?

        0 0
        • jIrI___  

          Nejedu. Jednak nemám čím brzdit (staré kotouče prodané, nové ještě nedoručené) a ani nemám do takové zimy vhodné oblečení.

          0 0
        • compel  

          Já sem byl na kole dnes vlastně včera na Půlčínách a divadlo bylo zase pro běžkaře,ale jelo se dobře.

          0 0
      • bosmilan  

        Hynas to je ledoborec,toho nic nezastaví :-))

        0 0
        • Hynas  

          Ty si nechej zdát. Jako leader týmu a přeborník máš trénovat vytrvalost a nee se kochat na hřebeni. Huš!

          0 0
          • bosmilan  

            ti dám leader :-) jenom jsi to schválně hodil na mě,protože ten tlak na výsledky už se nedal vydržet a tak ses toho střepal :-D

            Jinak taková vyjíždka neuškodí,navíc jsem na kole seděl naposled před 14 dny kdy ještě bylo super počasí a nemusel jsem být v práci

            0 0
            • Hynas  

              Schválně ne. Předcházela tomu sofistikovaná studie výkonnosti a potencionálu jednotlivců…a vzešel jsi mi z toho jako favorit. Máš být rád. :o)

              0 0
              • bosmilan  

                jsi mohl rovnou napsat: „mladý,perpek­tivní,v kolek­tivu oblíbený“ a ne to tak složitě napsat :-DD

                0 0
    • Kamikaze 591  

      Kurnik vy jste blázni. Tam bude tak –17 °C když ve Valu je –11 °C. No ale jinak bych jel kdyby mě někdo na ten kopec vyvezl :-D v takové zimě jenom z kopce dolů.

      0 0
      • xshreck  

        Koupil jsem si neopren návleky na boty, force hot. Je to 4mm neopren … včera večer při –10 a v mlze jsem začal mít pěkně promrzlé nohy :D nechtěl bych se vidět v –17 .-)

        0 0
        • jIrI___  

          Taky jsem si koupil nedávno návleky (BBB Heavy Duty) a co jsem zkoušel, tak do takových –3°C je to s letní ponožkou v pohodě (tlustší do treter nenarvu :) ). Jak jsem psal výš, na takovou Sibiř nemám správné vybavení :-D

          0 0
          • jURis_1  

            Chyba Jiří, chyba..:) Já mám heavy duty a v –15 normální ponožkou nebylo co řešit. Jedinou vychytávku ještě pod návlek jsem dál kousek pásky na špičku.

            0 0
            • raceman  

              kazdy to ma jinak, to ze ty nemas problem, tak bud jedine rad…

              0 0
              • jURis_1  

                Taky pravda. Jen jsem chtěl naznačit, že neznamená čím hrubší ponožka tím větší teplo. Noha musí být prokrvovaná a nebýt utažená.

                0 0
      • raceman  

        to ses hoooodne prestrelil… bylo tam –2… ;-)

        0 0
    • Hynas  

      Pánové (a dámy), tak dneska jsem tam byl sám…co takhle reparát zítra, ale dříva…řekněme tak v 11,30?

      0 0
      • Rychlej turista  

        To jsi jel z Ostravy? Za jak dlouho to děláš? Kolik bylo zimy?

        0 0
        • Hynas  

          Nejel. Jenom z Bečvy, po asfaltu z Kněhyní…z Pus­teven za Radhošť a zpět…z Pusteven přes Martiňák honem vyměnit kolo za lyže, dvakrát na Sachovce sjet kopec a hurá zpět na Bečvu.

          0 0
          • Kamikaze 591  

            Bylo dneska hodně lidí na Sachovce?

            0 0
            • Hynas  

              Moc lidí nebylo, fronta cca na 4 minuty…a naštěstí skoro 100% absence poblblých rádobysjezdařů…tak­že i s děckama se dalo v poho pojezdit.

              0 0
    • HROOLI  

      Až bude někdy tepleji/nad nulou,tak bych klidně jel. Mám to trošku dál a nechtěl bych pak přijít o končetiny :D

      0 0
    • nox159  

      klidne bych jel ale tež čekam až bude tepleji dneska cca 2h a desne mi mrzly nohy… :(

      0 0
      • Kamikaze 591  

        Mě stačila včera hodina a teď cítím že na mě něco leze…

        0 0
      • l-e-t-o  

        nemáte jezdit v zimě :) v zimě se lyžuje na horách a sportuje ve tělocvičnách :)

        0 0
        • nox159  

          na bezky neni dost snehu – a jeste k tomu je nemam :D

          a pronajmout si telocvicku/kurt… na 5 dni v tydnu aspon na 1–2 h leze teda dost do penez…

          0 0
          • l-e-t-o  

            běžky ne. sjezdovky :)

            a proč na 5 dní v týdnu? stačí mít partu lidí, se kterýma si třeba jednou, dvakrát za týden zahrajete basket a je to :) a do peněz to určitě tolik nepoleze

            0 0
            • nox159  

              sjezdovky ti toho do treninku tolik nedaji a jednou za tyden si dat basket taky neni uplne idelani… ;-)

              squash 260/h

              tenis 260/h

              posilka cca 50/vstup

              spining 120/h

              sjezdovky 100/h + benzin…

              0 0
              • l-e-t-o  

                tak běhej bež běžek :) jen tak kolem bílé hory nebo červeného kameňa třeba :) to je zadarmo :)

                0 0
                • jIrI___  

                  Je to sice zadarmo, ale koho by to bavilo…

                  0 0
                  • HROOLI  

                    Řekl bych, že skoro každého .

                    0 0
                    • jIrI___  

                      Tak to bych řekl, že se sakra hodně pleteš ;-). 99% lidí běhání bavit nebude.

                      0 0
                      • nox159  

                        co jsem zjistil tak bavi vetsinu lidi co se do toho dostanou… :) jen zacit a cca prvnich 14 – 30 dni je des pak to zacina cloveka bavit ;-)

                        0 0
                      • Vhalasta  

                        No a těch 99 procent lidí neběhá a to 1 procento to baví :)

                        Ale skutečně, tak jako snad všechny sportovních aktivity podobného vytrvalostního typu, běhání jako první z nich přináší při určitém stupni trénovanosti podobný slastný pocit, kvůli kterému ty jezdíš na kole. O pojmu „běžecká euforie“ se dříve taky psalo více a věř mi, že kdybych neměl v háji kolena a fyzičku, tak kolo je až No 2.

                        0 0
                    • Smazaný účet  

                      Beham JENOM na tramvaj/ vlak a to pouze kdyz vim, ze dalsi pojede za delsi dobu a nechce se mi cekat…takze mne taky behani nebavi:)

                      0 0
                  • l-e-t-o  

                    mě běhání po venku taky nebaví a nevyhledávám ho. radši si zaběhám při basketu v tělocvičně :)

                    0 0
                • nox159  

                  beham… neboj ;-)

                  0 0
              • l-e-t-o  

                myslím si, že sjezdovky jsou celkem dost náročné na stehna a nohy celkově, takže i nějaké to posílení tam bude určitě

                0 0
                • nox159  

                  prkno da cloveku vic zabrat než sjezdovky ;-)

                  0 0
                • Vhalasta  

                  Posílení ano ale vytrvalost jde do háje. Sám jsem to poznal za poslední 2 měsíce – jen sjezdovky a teď mi z Bumbálky do Rožnova (Na Tanečnici) utekl i starší kolega.:(

                  0 0
          • mxv  

            Treba na Libotinskych pasekach bylo dnes snehu na bezky dost, i pekna stopa tam byla.. ale na kole to bylo lepsi..

            0 0
          • raceman  

            na bezky je snehu dost… ;-)

            0 0
            • nox159  

              asi neznam ty prave mista… ;-)

              ale pokud prvni vec plati tak se to stejne vylucuje s tou druhou :D

              0 0
              • raceman  

                na pustevnach je snehu habadej, v jesenikach tez, na lyse tez…

                0 0
                • nox159  

                  kdo by jezdil na pustevny lysou nebo do jeseniku…?

                  0 0
                  • raceman  

                    :-)

                    0 0
                  • l-e-t-o  

                    z mordoru to máš na pustevny strašně daleko, co? :)

                    0 0
                    • nox159  

                      pesky, busem, vlakem nebo jak?

                      0 0
                      • l-e-t-o  

                        busem do frenu a z frenu už to je kusek :)

                        0 0
                        • jIrI___  

                          Z Frenu může vyběžkovat na Javorník, tam bude sněhu taky dost :)

                          0 0
                          • l-e-t-o  

                            tak tak. anebo dojet vlakem do veřovic a javorník, veřovické vrchy atd. :) tam by se taky určitě dalo jezdit na běžkách

                            0 0
                            • nox159  

                              vytahnout kolo nasednout a jet – neni to jednoduzsi ? :D

                              obout boty a vybehnout – neni to jednoduzsi ? :D

                              0 0
                            • Vhalasta  

                              Bojím, že v lese je sněhu málo. V neděli jsme jeli Vsetínské a ze skluznice jsem tahal špony jak z ježka.

                              0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.