pružiny do ROCK SHOX tora 302 U-Turn

16 nepřečtených
  • petr242424

    nevite kde ji koupit a kolik stoji? ja vazim 100kg a mam obavu ze ta co je dodavana ve vidlicich nebude stacit. nevi nahodou nekdo z majitelu s jakou pruzinou je dodavana??

    0 0
    • Páník  

      jj,kupoval jsem…standartne je dodavana modra pruzina (60–70kg). Na tvou vahu potrebujes cernou (>90kg)…napis si o ni na zitny@cyklozitny.cz, stala me 850,– i s postovnym (ale modli se,aby ji Zitny mel na sklade, pac je to dovozce na dve veci)

      0 0
      • Cortez  

        Jenom bych poopravil, ze standartni pruzina do Tory je cervena.

        Ostatni pruziny jsou: zluta <63 cervena 63 – 70 modra 70 – 80 cerna >80

        Viz. manual.. Jinak ta cena je des, ale kdosi tady rozhlasoval, ze je jeste vyssi (pry cca 1100kc), takze aspon ze tak.

        0 0
        • Páník  

          jj…ja kupoval tu modrou, sem si ty barvy poplet,dik

          0 0
        • mosquito  

          vy nadelate, poslete mi tu cervenou, ja vam to do tydne splichnu na modro nebo na cerno a poslu zpatky .. za symbolickou cenu 300kc :-D

          0 0
      • petr242424  

        takze jestli ji na sklade nemaj tak muzu si rok pockat:) chci si koupit gt avalanche expert. aspon slevni kolo nez bude peuzina:)))

        0 0
        • Zeppelin  

          Experta mam a trochu mě překvapilo, že ta vidle šla lehce dolů, když jsem na to sedl, mam 80kg, ale i tak se to ještě dá, v terénu stačí trochu vytáhnout a neni problém.

          0 0
        • Páník  

          nevim, treba jeste doveze:)…ale kdyz jsem zhruba nekdy v unoru kupoval tu modrou, tak byla posledni, ale cerny treba ma

          0 0
        • gyngy  

          zdar, ja jednu pruzinu X-firm na toru mam, ak o nu mas zaujem, ozvi sa. Som v Prahe …

          0 0
      • Dag  

        a nevite nekdo jestli se da krome vymeny pruziny pridelat i zamykani vidle???

        0 0
        • mosquito  

          proc ne ;-) akorat takovy dodatecny upgrade bude drazsi a nejpis to taky bude problem sehnat, to uz ji rovnou celou sundej a kup novou s lockem

          0 0
          • Dag  

            Shanim to pro kamose. Kopil GT avalanche expert a tam je prave ta tora baz locku.Ma uz na tom neco najeto. Tak nevim jestli by vyslo levneji prodat tu starou a koupit novou s lockem nebo predelat tu co ma na lock

            0 0
            • Páník  

              no zkus napsat na vyse uvedeny email…ale obavam se, ze cena bude hodne vysoka (treba u Manitou zacina cena na 1500,–…u RS bych typoval jeste vyssi)

              0 0
              • marapara  

                Kamarád kdysi kupoval Motion Control na J3 a stál ho 2500 i s lockem na řídítka. Měl lock na korunce. Bohužel se musí měnit celý kit MC, takže je to hodně drahé. Předpokládám, že na Toru to bude hodně podobný ne-li v podstatě to samý, ale ve větším průměru.

                0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.