pružina - travel & sag indicator

3 nepřečtené
  • Breakpain

    Našel jsem takovou pěknou věcičku … Reverse sag indicator 2.0

    no a samozřejmě to není kompatibilní s každým rámem, vč. mého … znáte někdo jiný typ měření využití zdvihu pro pružinu?

    0 0
    • va-bo  

      Myslím, že na většině tlumičů jsou na pístnici značky pro indikaci sagu. Pokud nejsou, asi není problém to odměřit třeba metrem. Jak často se to u pružiny nastavuje?

      0 0
      • Breakpain  

        No, tak měním pružiny podle lokalit kam jdu jezdit / skákat.

        Takže indikátor využití zdvihu by se hodil, nechci to primárně pro měření SAGu – to si umím oměřit mnohem snáz pravítkem. Posouvat dorazový bumper při stlačený pružině není úplně to pravé ořechové :)… to už je myslím lepší měřit oko-oko a odečist rozdíl.

        A tu značku mají jen RS tlumiče. Od toho jsem utekl, dělá se s tím vcelku blbě.

        0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.