Našel jsem takovou pěknou věcičku … Reverse sag indicator 2.0
no a samozřejmě to není kompatibilní s každým rámem, vč. mého … znáte někdo jiný typ měření využití zdvihu pro pružinu?
Našel jsem takovou pěknou věcičku … Reverse sag indicator 2.0
no a samozřejmě to není kompatibilní s každým rámem, vč. mého … znáte někdo jiný typ měření využití zdvihu pro pružinu?
Myslím, že na většině tlumičů jsou na pístnici značky pro indikaci sagu. Pokud nejsou, asi není problém to odměřit třeba metrem. Jak často se to u pružiny nastavuje?
No, tak měním pružiny podle lokalit kam jdu jezdit / skákat.
Takže indikátor využití zdvihu by se hodil, nechci to primárně pro měření SAGu – to si umím oměřit mnohem snáz pravítkem. Posouvat dorazový bumper při stlačený pružině není úplně to pravé ořechové :)… to už je myslím lepší měřit oko-oko a odečist rozdíl.
A tu značku mají jen RS tlumiče. Od toho jsem utekl, dělá se s tím vcelku blbě.