Prosím o srovnání dvou kol Trek & Canyon

6 nepřečtených
 • pavel.lib

  Ahoj, po delším výběru se nakonec rozhoduji mezi následujícími koly:

  Trek superfly 2016 9.7

  Grand Canyon CF 6.9

  Obě kola pořídím za cca stejnou cenu. Na Treku jsem se měl možnost svést i po kopcích a měl jsem z toho příjemný pocit, vyhovuje mi že kolo je delší. Canyon má lepší výbavu ale nemám šanci jej zkusit. Rozdíl v kolech (DT SWISS X 1700 vs. Bontrager Mustang Elite) neumím posoudit. Vidlice jsou asi totožné ?

  Tak Vás prosím o Vaše názory, které z těchto kol by jste preferovali vy a proč.

  A ještě jeden dotaz. Trek u svého rámu zdůrazňuje upravenou G2 geometrii pro 29 kola. Ale jestli tomu dobře rozumím, tak se jedná o vlastnost vidlice než rámu.

  Díky.

  Anketa: Které kolo z těchto dvou

  • Breakpain  

   Jestli sedí Trek, bral bych jeho a jako bonus záruka ns rám.

   Chtěl jsem ho taky, ale mně nesedla geometrie rámu.

   Jinak kupovat kolo, které si nevyzkoušíš je IMHO sebevražda. Takže pokud Ti sedí rám u Treku, ber ho i s horší výbavou. Takhle to vidím já…

  • MirosPikos  

   Srovnal bych geometrie rámů, pokud budou podobné, tak bych uvažoval klidně o tom Canyonu (jestli se ti líbí a má lepší výbavu). Jestli se budou lišit, tak bych vzal to, co mám možnost vyzkoušet.

   Nicméně taky jsem kupoval Spectrala na kterém jsem nejel a sedí jako prdel na hrnci. Stejně si člověk upraví co potřebuje a ty možnosti tam jsou (řidíta s různou šírkou, představec (sklon/délka/výš­ka)). Sjel jsem si na testovacím Giantu Trance a po srovnání geo risknul Spectrala a risk se vyplatil.

  • TJK  

   vyzkoušej Treka.. porovnej GEO a pokud bude „na posed“ shodná.. jednoznačně bych šel do výbavy u Canyonu… pokud platí stejná cena u obou variant

Nová reakce na zakládající

Pro napsání příspěvku se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.