• Tina

    Vlákno podobné ako Profi silnice 2014 avšak venované MTB.

    Pozerala som sa na foto so závodu Gara d'apertura MTB Monte Tamaro 2014 kde vyhral Nino pred Julienom. Tretí bol Thomas Litscher na Meride 99. A keď sa pozerám na foto Thomasa tak sa mi tie kolesá jeho bajku zdajú menšie ako 29er. Alebo je to iba fotkami?

    Foto1

    Foto2

    Foto3

    Keď to porovnávam s foto Nino. Avšak Thomas by mal jazdiť 29er ako Ondřej.

    0 0
    • KOLOMECH  

      Teď jsi na to kápla, vyzradila jsi tajemství. :)

      0 0
    • Tina  

      Keď sa na tie foto pozerám dlhšie a vidím aký je Thomas vysoký na stupňoch víťazov, mám dojem, že jazdí rovnaký 29er ako Ondřej, ale na tom jeho veľkom ráme tie kola vypadajú menšie :)

      0 0
      • McBlacky  

        Ono Thomas a Nino mají mezi sebou podle mě min 10cm takže to proporcionálně vypadá, že mají stejná kola :)

        V Meridě co vím bude jezdit 27,5 prototyp jen Hermida a to hlásili už na představení teamu pro 2015

        0 0
        • Azmir  

          Teď už by to snad prototyp neměl být ne? 27,5 meridy se pro rok 2014 běžně prodávají včetně top modelu, což bude něco podobného co jezdí Hermida.

          0 0
          • McBlacky  

            já měl pocit že na prezošce říkali prototyp, ale kdo ví :)

            0 0
          • JakeF  

            Třeba prototyp fulla, 27,5" měli jen pevňáky, ne?

            0 0
            • Azmir  

              To by ho potom nejezdil Hermida, co jsem s ním četl rozhovor tak říkal, že fulla nechce, že i když má možnost výběru tak volí pevňáka, tak pochybuju že by změnil názor. Navíc nikde jsem nic o 27,5 fullu od meridy nečetl, kdyby to někdo jezdil, tak by se to snad někde objevilo.

              0 0
          • 159753  

            jj, na krámě máme komplet 27.5" řadu včetně té topky, tzn prototyp asi ne v tomto významu

            0 0
    • blaf  

      a ja myslel, ze to bude vlakno o profi mtb a ne o 27.5, ve vlaknu o profi silnici se resi zavody a vysledky a ne jestli nekdo vozi 40 nebo 50mm rafek

      0 0
      • vasek80  

        +1

        ale co čekat od zakladatelky…

        0 0
      • Tina  

        Rovnako ako sa v profi silnici riešia prevody. Ak sa ti nepáči daj si ho do blokovaných…

        0 0
    • JakeF  

      Podle délky vidle mi to přijde jako 29er. Nino mi připadá, že má ty vnější nohy jasně kratší.

      0 0
    • Tina  

      US Cup pro XC Fontana women live práve teraz

      0 0
      • KOLOMECH  

        Chybí tam nějaký ten terén, když už mají ty velké obruče.

        0 0
        • Tina  

          Mne sa ale zdá, že Katka Pendrel a Katka Nash jazdia 650b. Emily určite 29er. Ono to záleží čo sponzor má v ponuke aj niečo iné ako 29er. Veľká väčšina babeniek však na 29er.

          0 0
      • Azmir  

        Sice hezké, že to je i zadarmo, ale ta kvalita je celkem hrůza :/

        0 0
    • Tina  

      Chlapi live now :) Točia fakt slušnú kadenciu…

      0 0
      • JakeF  

        Fontana bude na Fumice za ten finiš asi pěkně nasranej :D.

        0 0
      • Azmir  

        Škoda že v té části jak je dohnali nebyly kamery a člověk je až pak viděl jak jedou dohromady.

        0 0
    • Tina  

      Cape Epic Prológ live now

      0 0
    • Tina  

      Alain Prost, majster sveta F1, medzi účastníkmi Cape Epic.

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.