Problém s yadním nábojem Giant Tracker 142x12mm.

6 nepřečtených
  • Dobrej vespolek.

    Mám takový menší-větší problém. Včera večer jsem zjistil že mi zadní kolo tak trochu vrže vně rámu. Když s tím hejbu do stran, tak to jakoby vrže, cvaká. Kvůli tomu mi taky občas škrtá zadní kotouč o destičky. Kotouč je rovný a správně usazený v třmenu.Po důkladné kontrole a rozebrání zadního výpletu z rámu jsem zjistil že koncovky naby jsou tak trochu povolnější. Prostě vakl jako hovado. Po pár diskuzích s jedním polským klukem co vlastní stejné kolo jako já a má ten samej zadní náboj jsem zjistil, že v zadním náboji mezi ložiskama vně náby není spacer. Prostě tam není nic čím by se vymezila ta vůle. Přidávám pár obrázku aby jste pochopili o čem je tu vlastně řeč. Ten polskej kluk mi říkal že musel rozebrat zadní náboj, sundat ložiska a do toho náboje dovnitř dát podomácku vyrobený ,,trubkový spacer" o délce 47,28mm, vnější diametr 20mm a vnitřní cca kolem 17mm. Nevíte kdo by mi mohl něco takovéího vyrobit na zakázku. Ložiska v nábě jsou OK. Pořád se to točí dobře a ložiska se jestě nerozsypala. Není to sice žádná tragédie, jezdit se na tom ještě dá, ale myslím si že ještě párkrát trefím hranu nebo placku aka Huck to Flat nebo nějaký placatej drop a zadní nába se rozsype na cimp campr.

    0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.