• Pepe72

Mám brzdy deore 615. Při zmáčknutí hned v záběru lehce lupne v páčce jao když lehce přeskočí závit. Kde hledat chybu ? Brzdy mám několik let, vůbec je nešetřím a často promačkávám a držím na stopce. Je čas koupit nové ? Popř. které shimana ? U nových byl tuším problém s pákama. Uvažuju o saintech.

• novas752  

Na funkci to nemá vliv? U nových kusů někdy přeskakuje v mechanismu páky v místech kde se váleček na tyčce pístku klouže po excentrický „vačce“ na páce. Nebo přeskakuje pružinka která vrací páku ze zmáčknutí.

• Lachtis  

mám to stejně, a na funkci rostlináře to fakt nemá vliv. Brzda jinak funguje naprosto OK, neřeším to, jezdím, brzdím.

• Alojs01  

Přeskakuje ta pružinka. Mám to stejné, reklamoval jsem to hned po koupi a prodejce mi řekl, že to dělá většina pák, že na funkci to nemá vliv, ale jestli chci, vymění mi je, tak jsem to neřešil. Používám je už přes rok a za jízdy to není vůbec slyšet a všechno ostatní je ok.

• Pepe72  

Můžu použít páčky zee ?

• Pepe72  

Rozhodl jsem se, pro výměnu a koupím už nové brzdy. Mám koupit 4 pístky ? Neznám ten rozdíl proti 2 pístkům. Podle papíru jsou rozdílné ve váze a to 150g třmen. Asi jen shimano, třeba maguru znám jen jako plynový grip :-)

• roman II  

že by to byla vlastnost?

Nová reakce na zakládající

Pro napsání příspěvku se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.