• lorkuvit

    poradte prosim nejake linky, potrebujem kupit 44z a 32z prevodnik na XT 2005. nieco nie velmi tazke a hlavne s dlhsou zivotnostou ako povodne. Dakujem

    0 0
    • siafu  

      vozím TA Specialites Chinook 22–32–44z (115 g bez šroubů) a spokojenost, hodnotím je líp než původní XT (145 g bez šroubů) – a to jak z pohledu řazení, tak životnosti, designu a váhy, další budou opět Chinooky

      0 0
      • MlokCZ  

        Jenže kolik ty převodníky stály? Na originálních vyměním jen prostřední a i ty se kus od kusu dost liší a některé nejsou až tak hrozné. Ale než se dostanu na cenu všech tří nových převodníků od TA, tak to bude šíleně kilometrů a let…

        To vidím za 1000Kč na nejméně 20tis. km když budu nechávat originální převodníky  (maximálně 2× výměna prostředního). A plánovat investici na déle než 20tis. km na jednom kole je u mě bezpředmětné, protože to je tak na minimálně 7 let (kilometry mám rozložené mezi více kol).

        Podle mě tahle výměna má smysl pouze tehdy, když je opravdu chceš, třeba že se ti líbí, ale ne z hlediska úspory peněz za výdrž převodníků.

        0 0
        • MlokCZ  

          Ale je fakt, že pokud potřebuje vyměnit už i velkou placku, tak už je to finančně jinde.

          0 0
          • siafu  

            nj – bylo potřeba vyměnit rovnou všechny tři… a myslím, že největší pila od TA je určitě levnější než XT… celkem ty TA převodníky vyšly na 2247 Kč (nyní 2223 Kč) – no a předpokládám, že ty bude možné měnit pěkně postupně…

            Navíc komplet XT vychází snad na 2450 Kč a pokud je mám srovnávat s TA, tak XT jsou po všech stránkách akorát nechutně předražený a ani o něco levnější prostřední převodník ve srovnání s TA mi nestojí za to vůbec kupovat.

            0 0
            • Vilém  

              No stejne je to balik. Kdyz komplet XT 08 sezenes pod 2500,–

              0 0
              • siafu  

                tak dnes už se vyplatí koupit celý nový XT kliky než komplet převodníky:)

                ale já ty převodníky mám od května 06 a tehdy to asi ještě nebylo tak výhodné, navíc délka 170 mm taky nebyla snadno k dostání… jinak koukám, že XT kliky v roce 2004 stály 4700 Kč:))

                0 0
              • pepek  

                Kde?

                0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.